Demi Lovato Fan
Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı !

3 posters
YazarMesaj
'DrumStick ~
Süper Üye
Süper Üye
'DrumStick ~

Kadın Mesaj Sayısı : 5129
Doğum tarihi : 18/04/97
İş/Hobiler : Müzik-Gitar-Basket-Kitap

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 28i1cnc600/5000Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 261f97k  (600/5000)
Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! Empty
MesajKonu: Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı !   Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 1:10 pm

Selena Gomez geçmiş ilişkileri hakkında açıklamalarda bulundu. Genç yıldız bir önceki erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra ağlama krizine girdiğini söyledi.

"İki gün boyunca hiç durmadan ağladım! Ağlamam bittiğinde anda hayatıma devam etmeye hazırdım! Doğru kişiyi bulmaya çok yakın olduğumu hissediyorum. Ben sürekli geleceğe bakan biriyim! ”

Gomez, Latina dergisinde verdiği röportajda her ilişkinin bir ders verdiğini, kimi ilişkilerin mutlu şekilde devam edemediğini belirtti. Selena, bahsi geçen eski erkek arkadaşının kim olduğuna dair sorulan soruları cevapsız bıraktı.

Selena Gomez geçmişte Nick Jonas ile uzun bir ilişki yaşamıştı.

En son PurpLe'cLoud ~ tarafından Çarş. Eyl. 01, 2010 10:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://aslienverfann.yetkin-forum.com
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 28i1cnc5000/5000Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı !   Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 1:58 pm

Teşekkürler canım.

Yalnız konuyu yanlış yere açmışsın. Bundan sonra Selena ile ilgili tüm konular buraya...
Herneyse taşındı.
http://demilovatofan.forum-canada.com
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 28i1cnc5000/5000Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı !   Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 4:25 pm

Biliyordum demin okudum dost sitede sağol canım
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
'DrumStick ~
Süper Üye
Süper Üye
'DrumStick ~

Kadın Mesaj Sayısı : 5129
Doğum tarihi : 18/04/97
İş/Hobiler : Müzik-Gitar-Basket-Kitap

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 28i1cnc600/5000Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! 261f97k  (600/5000)
MesajKonu: Geri: Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı !   Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı ! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 01, 2010 10:15 pm

Rica ederim canlarım.
http://aslienverfann.yetkin-forum.com

Selena Gomez İki Gün Boyunca Ağladı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Gomez - Everything Is Not What It Seems
» Selena Gomez - Tell Me Something I Don't Know
» Selena Gomez gifleri.
»  Selena Gomez avatarları
» Selena Gomez Gif ~