Demi Lovato Fan
Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi!

2 posters
YazarMesaj
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! 28i1cnc5000/5000Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! 261f97k  (5000/5000)
Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! Empty
MesajKonu: Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi!   Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 6:58 pm

Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson ve başka ünlülerin evlerine giren hırsızlarla ilgili verdikleri ifade açıklandı.

Kendilerine “Bling-Ring” adını veren altı kişilik hırsızlık çetesi, ünlülerin evlerinden değerli eşyalarını çalmışlardı.

500 bin Dolar kaybı olan 'Pirates of the Caribbean' filmi aktörü Orlando Bloom, evi soyulduktan sonra insanlara güvenmekte zorlandığını söyledi. Ykışıklı oyuncu, evine girildikten sonra, hırsızın ya yakın arkadaş çevresinden ya da çalışanlarından birinin olduğunu düşündüğünü ifade ediyor.

Bloom, Eyalet Tahkikat Jürisi’ne verdiği ifadede “Çok kötü bir durum çünkü artık her şeye şüpheyle yaklaşıyorsun. Evime kim girdi sorusu insanı sürekli meşgul ediyor. Eşyalar artık o kadar değerli görünmüyor, asıl soru hep eve kimin girdiği!” dedi.

Çetenin bir başka kurbanı olan Rachel Bilson, evi soyulduktan sonra öyle bir travma yaşamış ki, evini bile satmak istemiş.

Mahkemeye verdiği ifadede Bilson, “Evimde yeniden rahat edebilmem hayli zaman aldı. Bir aya yakın yatağımda uyumak istemedim. Korktuğum için evimi satmayı bile düşündüm ama sonra vazgeçtim, halen orda yaşıyorum.” dedi.

Lindsay Lohan da Los Angeles’da soyulan evine geri dönmek istememiş: “O gece eve döndüğümde kendimi öyle yaralanmış ve rahatsız hissettim ki, elime geçen eşyayı topladım, çünkü önemli olan çalınan eşyalar değil, birinin benim o zaman için tek özel alanım olan evime girmiş olmasıydı. O eve de geri dönmeyi düşünmüyorum.” dedi.

İçlerinde Brian Austin Green, Paris Hilton ve Audrina Patridge’in de bulunduğu başka ünlüler de bu soygunlarla ilgili olarak ifade verecekler.

Sosyetik model Alexis Neires savcılıkla anlaşınca, Ekim 2008 ve Ağustos 2009 arasında gerçekleşen soygunlar için 30 gün hapis yattı, hem de Lindsay Lohan ile aynı hapishanede.

Nicholas Frank Prugo, Rachel Lee, Roy Lopez Jr., Courtney Leigh Ames ve Diana Tamayo’nun mahkemesi ise sürüyor.
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kadın Mesaj Sayısı : 11570
Doğum tarihi : 16/10/96
İş/Hobiler : Kitap okumak

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! 28i1cnc5000/5000Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi!   Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 11:42 pm

Yabanci ulkelerde unlulerin evini soyan hirsizlar... Dogum gunlerinde Bill ve Tom'un basinada ayni sey gelmisti...
Tesekkurler^^
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi!   Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi! Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 1:32 pm

Önemsiz kanka.
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm

Orlando Bloom, Lindsay Lohan, Rachel Bilson İfade verdi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Orlando Bloom Baba mı Oluyor?
» Orlando Bloom ve Miranda Kerr Nişanlandı!
» Harun Kolçak ifade verdi
» Lindsay Lohan artık özgür
» Kelepçeli Lohan