Demi Lovato Fan
korkmak isteyen geLsinxD 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
korkmak isteyen geLsinxD 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

korkmak isteyen geLsinxD

+11
alisonloveato
obliviate.
'DrumStick ~
Lady C
McCurdy©
DemiLse*
SeLL
Chephia
Ventro.
Adelynn'&.נвв
Demilla.Lonasஜ
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kadın Mesaj Sayısı : 7522
Doğum tarihi : 18/02/96
İş/Hobiler : Basketbol&Futbol&Kitap&PC

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc5000/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (5000/5000)
korkmak isteyen geLsinxD Empty
MesajKonu: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:31 pm

Fotoğrafı kim gönderdi?..
Abim birgün televizyon izlerken kapı çalar. Kapıyı açtığında postacı ile burun buruna gelir. Ama ne vardır ki bostacı biraz gariptir. Sesi normal bir insanna göre daha kalın, yüzü yanmış ve dudakları simsiyah... Önce şaşırır... Daha sonra
- Byrun ne vardı?...
Postacı o kalın sesiyle abimin adını söyler
-Bu evde mi yaşıyor? Abim:
-Evet. Buyrun benim.
-Size bir mektup var yanlız öncelikle şuraya parmağınızı basmalısınız. Abim şaşırır...
-Nasıl yani! İmza atmayacakmıyım? der.
Postacı:
-İnanmıyorum nasıl yani yeni kanunu bilmiyormusunuz? Artık imza devri kapandı. Lütfen parmağınızı verin...
Abim parmğını verdiğinde ilk dikkatini çeken damın elinin ısısıdır. Daha sonra kendi parmağında bir çizik olduğunu fark eder... Parmağı adamın tırnakları yüzünden çizilmiştir. Adamın tırnakları bir insanınkinden çok daha keskindir.
Postacı abime postayı verdikten sona abim zarfı açar. Zarfın içinden bir fotoğraf çıkar. Fotoğrafta 7 arkadaşı vardır. Hepsi bir ağaca asılmış ve ölmüştür. Endişelenip bütün arkadaşlarını arar. ve bütün arakadaşlarının öldüğünü öğrenir.Kimin gönderdiğini öğrenmek için zarfa bakar ama bir ares yoktur. Daha sonra fotoğrafa tekrar bakar ve bir şeyin yansıdığını görür. Fotoğrafı çevirip arkasın bakar ve bir yazı görür. Yazıda;388@0 yazısını görür. Hemen o yazıyı çözer 388@0 aslında dabbedir.Ve abim şok geçirir 1-2 ay psikolojik tedavi görür. bu olaydan bir yıl sonra ölür .
NOT:bu oLayı abim öLmeden önce anLatmıştır
ALıntıdır...
Adelynn'&.נвв
Aktif Üye
Aktif Üye
Adelynn'&.נвв

Kadın Mesaj Sayısı : 1495
İş/Hobiler : Dans etmek,şarkı söylemek ve eğlenceli olan her şey!!!

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc300/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (300/5000)
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:53 pm

aaa noldu ki yhaa cidden abin öldü mü bu şekilde???çok kötü bişi bu yhaa.....insan korkar yani....ayyy valla sen korktun mu sen nerdeydin?
http://mileynessafan.bestgoo.com
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kadın Mesaj Sayısı : 3125
İş/Hobiler : ∂αηѕ єтмєк мüzιк ∂ιηℓємєк кιтαρ σкυмαк ѕρσя уαρмαк вιℓgιѕαуαя σуηαмαк νє тν ιzℓємєк

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc3000/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:04 pm

Onun abisi değil başka biri xD korkmak isteyen geLsinxD 428384
http://avrilfanclub.hareketforum.com
Adelynn'&.נвв
Aktif Üye
Aktif Üye
Adelynn'&.נвв

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc300/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (300/5000)
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:05 pm

ayy ne biliim abi diyice xD
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc5000/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:09 pm

idiL ya aLıtıntı diye beLirtmiştim ama herhaLde sen yanLış anLadın korkmak isteyen geLsinxD 428384
Adelynn'&.נвв
Aktif Üye
Aktif Üye
Adelynn'&.נвв

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:10 pm

amaaan boşver xD abiyi değiştirseydin keşke kaskafalığım tuttu bugün xD
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:12 pm

cnım sen kaskafaLı değiLsin lütfen
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc1260/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:13 pm

Dabbe'nin filmini izleyen biri olduğum için hiç korkmadım Very Happy Yinede sağol.
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:28 pm

önemsiz cnm
SeLL
Yeni Üye
Yeni Üye
SeLL

Kadın Mesaj Sayısı : 70

MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:58 pm

Dabbe kıyamet gününde gelicekmiş nihat hatipğglu söyledi gerçekmiş
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:04 pm

ayy çok tırstım yaa
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

İş/Hobiler : ∂αηѕ єтмєк мüzιк ∂ιηℓємєк кιтαρ σкυмαк ѕρσя уαρмαк вιℓgιѕαуαя σуηαмαк νє тν ιzℓємєк

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc3000/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:10 pm

мιѕѕ.ℓσναтσ demiş ki:
ayy çok tırstım yaa

Bende ve cuma günlerinden birinde olucakmış kıyamet
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:15 pm

yaa devam etme çok tırsıyorum
Adelynn'&.נвв
Aktif Üye
Aktif Üye
Adelynn'&.נвв

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:16 pm

ayy et dvm et :) cuma benim uğurlu günüm valla herhalde bana fazla acı vermez xD
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:19 pm

orası meçhuL ama inş.öyLedir
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:25 pm

Kıyamet gününde herkes namaz kılıackmış Hz. İsa falan herkss
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:26 pm

Devam edin Lütfen.Ben korkmam ama çok seviyorum böyle hikayeleri.
http://demilovatofan.forum-canada.com
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:33 pm

evet doğum günü kızıda istediğine göre bi hikaye dha bulup koyucam
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:39 pm

Bencede koy xD
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:46 pm

Benimle yasayan biri var

Size anlatacagim bu olay, üniversiteye hazirlandigim yillarda basimdan geçen maceralardan sadece bir tanesi. Geceleri çalismak bana daha cazip gelirdi hep. Bu yüzden en erken saat 04:00' te yatardim. Bir gece ablamla ayni odayi paylasmak zorunda kalmistim (ablamin odasina kartonpiyer yapiliyordu). Ablam her zamanki gibi erkenden uyudu. O gece tarih çalisiyordum ve öyle bir kaptirmisim ki yaklasik 4 konu birden bitirmistim. Test kitabi almak için yandaki kitaplarimin oldugu kütüphaneye gittim ve birkaç test aldiktan sonra odaya döndüm. Geldigimde kitaplarin sayfalari karismis, kalemler yere düsmüs ve en korkutucu olani ise test cevaplarini yazdigim kagita neredeyse okunmayacak kadar silik bir yaziyla "Beni hatirladin mi?" yazilmisti. Biran kalakaldim, ablama baktim misil misil uyuyordu. Ablamin yanina yaklastim hafifçe sirkeledim ve olanlari anlattim. Uykuya düskün biri oldugu için gözlerini bile açmadan dinledi ve "Saçmalama yat artik, uykun gelmis senin" dedi ve yatti. Biran hak verdim, dislerimi firçalamak için tuvalete gittim. Iiçime bir korku düsmüstü birkere aceleyle dislerimi firçaladim odaya geri döndüm. Aman Allah'im aglamakli oldum bilgisayarim açikti, daha dogrusu açilmisti ve o yazinin yazildigi kagitin üstünde tatil resimlerimden biri duruyordu. Altinda ise "Simdi bir daha düsün beni hatirladin mi?" yaziyordu. Erkeklik yoktu artik aglamaya basladim ablami kuvvetlice sallayarak uyandirdim ama biryandan da agliyordum. Çünkü o resmin çekildigi yaz, fazla samimi olmadigim ama çok iyi tanidigim bir arkadasim trafik kazasinda ölmüstü. Hiçkira hiçkira agliyordum sinava bagli olarak içimdeki stressde patlak vermeye basladi ve koptum. Aradan 30-35 dk. falan geçmisti annem ve babam gelmis basucumda duruyorlardi. Gözlerime baktilar birer öpücük attiktan sonra isiklari kapatip gittiler. Ablam seslendi "Iyimisin?", evet dedim ve oda yatti ama ne mümkün ki ben uyuyayim. Sabaha kadar asker gibi uyanik olacaktim. Saatler geçti sabah ezanini duyuyordum. En büyük korkudur aslinda benim için sabah ezani. O muhtesem sessizlikte Müezzinden çikan ilk ses yüregimi hoplatir hep. Uyuya kalmisim sonra, o gün ders çalismadim ki bunun yaninda dershaneyede gitmedim zaten. Gece olmustu yine ders çalismiyordum, sadece oturuyordum ve tv seyrediyordum. Uyuya kalmisim, rüyamda Cem'i (ölen arkadasim) görüyordum, bana sitem ediyordu ve neden mektup yazmiyorsun, bana tatil resimlerinden yolla gibi seyler fisildiyordu. Kan ter içinde uyandim. Birseyleri anlamak isitiyordum ama kafayi yemek üzereydim. Sonra bitti, kesildi ama geçici bir süreymis. Su an 27 yasindayim yalniz yasiyorum, sabahlari kalktigimda bazi resimlerimi yerlerde buluyorum. Benimle yasayan biri var. Belkide su an sizler gibi yazdiklarimida okuyor.

ALıntıdır...
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:50 pm

Çok korkunç sağol
Adelynn'&.נвв
Aktif Üye
Aktif Üye
Adelynn'&.נвв

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 4:14 pm

ay cidden korkunç mu korkunçsa okumiim xD
McCurdy©
Aktif Üye
Aktif Üye
McCurdy©

Kadın Mesaj Sayısı : 1567
Doğum tarihi : 17/09/94
İş/Hobiler : pc ve msn

MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 4:41 pm

M(İ)ley.(İ)dil demiş ki:
aaa noldu ki yhaa cidden abin öldü mü bu şekilde???çok kötü bişi bu yhaa.....insan korkar yani....ayyy valla sen korktun mu sen nerdeydin?
Lady C
Yeni Üye
Yeni Üye
Lady C

Kadın Mesaj Sayısı : 9
Doğum tarihi : 14/12/95

MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 4:43 pm

sağoLun ama hiç tırsmadım Very Happy
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
korkmak isteyen geLsinxD 28i1cnc1260/5000korkmak isteyen geLsinxD 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: korkmak isteyen geLsinxD   korkmak isteyen geLsinxD Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 5:06 pm

Hiç tırsmadım Very Happy

korkmak isteyen geLsinxD
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Vatan işlerinde korkmak olmaz..