Demi Lovato Fan
Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti!

3 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 28i1cnc1405/5000Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 261f97k  (1405/5000)
Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! Empty
MesajKonu: Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti!   Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:52 am

Oprah Winfrey, cinsel tercihi ile ilgili yıllardır süren iddiaları şiddetli bir şekilde reddetti.

ABC’ye verdiği röportajında, 56 yaşındaki Ophrah’ın 'O, The Oprah Magazine' programının yazarlarından yakın arkadaşı Gayle King ile ecinsel ilişki yaşadığı iddialarını “Benim uzaktan yakından eşcinsellikle alakam yok. Bu söylentilerin beni rahatsız etmesinin sebebi, birilerinin benim yalan söylediğime inanıyor olması. Bu bir… İkincisi ise böyle bir şey olsa neden saklayayım? Ben hayatımı bu şekilde sürdürmüyorum.” diyerek reddetti.

Gayle King ile olan ilişkisinin çok farklı bir boyutta olduğunu söylerken, aralarındaki bağı sesi titreyerek, “O benim hiç sahip olamadığım bir anne gibi… O herkesin sahip olmak istediği bir kız kardeş. O herkesin hak ettiği bir arkadaş. Ben ondan daha iyi birini tanımıyorum” sözleriyle anlattı.

Canlı yayında mendil isteyen Winfrey, “Ağlıyorum çünkü bunları ona daha önce hiç söylemedim” sözleriyle tarif etti.

Canlı yayında mendil istemeden önce Ophrah, “Ona bugüne kadar bunları söylememiş olmam, beni ağlatıyor” dedi.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 28i1cnc5000/5000Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti!   Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 5:13 pm

Sağol canım..
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 28i1cnc1405/5000Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti!   Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 5:21 pm

Rica ederim.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 28i1cnc5000/5000Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti!   Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti! Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 11:26 pm

Sağol canım..

Ophrah Winfrey Cinsel tercihi ile İlgili İddiaları Reddetti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tuba Büyüküstün Kenan'ı reddetti
»  Justin Timberlake Britney'i Reddetti!!
»  Katy Perry, 20 Milyon Dolarlık Jürilik Teklifini Reddetti
» Modayla Ilgili Her Sey
» Tomla İlgili Gerçekler