Demi Lovato Fan
Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!

3 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  28i1cnc5000/5000Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  261f97k  (5000/5000)
Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  Empty
MesajKonu: Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!    Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 10:28 pm

Formula 1'in patronu Bernie Ecclestone'un kızları Petra ve Tamarra, babalarını çılgına çeviriyor.
Serveti yaklaşık 6 milyar TL’nin üzerinde olan Formula 1’in patronu “Eski karım Slavica ve kızlarım Petra ve Tamara yüzünden, herhalde ölene kadar çalışacağım. Çünkü Petra ve Tamarra'ya para yetişmiyor" dedi.

"2010 yılı hesaplarını incelerken gördüğün rakamlar beni şaşkına uğrattı. Petra 50 milyon, Tamarra ise 51 milyon sterlin para harcamış"Yanlış anlaşılmasın, onlarla gurur duyuyorum. Yalnız annelerinin onları böyle yetiştirmesi yüzünden, ikisi de lükse çok düşkün. Onlara ev alacağımı söyledim, gidip İngiltere’nin en pahalı binalarını tercih ettiler. Bir de üzerine dekorasyon masrafı binecek; gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum. Ama bir baba olarak görevim kızlarıma bakmak değil mi?” açıklamasıyla şaka yollu şikayet etti.
80 yaşındak Ecclestone pek haksız sayılmaz; ev sahibi olmaya hazırlanan Petra Ecclestone (22) Londra Chelsea’de 163 milyon TL değerinde sekiz odalı bir ‘yuva’ seçti.
Modellik yapan Tamara Ecclestone’un (26) Kensington’da satın almaya hazırlandığı evin değeri ise tam 110 milyon TL değerinde.
Hem Petra hem de Tamarra'nın American Express kredi kartları olduğu belirtilirken, limitleri ise dudak uçuklatacak türden: 2 milyon sterlin. İngiliz işadamı Ecclestone'un şirketlerinin CEO'ları da birçok kez, iki kız kardeşi şikayet etti.
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  28i1cnc1060/5000Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!    Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 1:26 pm

Onlara para yetişmez zaten. hık
Sağol <3
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  28i1cnc5000/5000Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!    Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:48 pm

bencede :kol

Önemli değil tatlım
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!    Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!  Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:57 pm

vays
sağl
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm

Kızlarıma para yetiştiremiyorum !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Televizyon Dünyasının En İyi Para Kazanan Aktrisleri
» Canlı Para
» Ece Erken Para Dağıttı!
» En son neye para verdiniz ?
» Saçlarına Çok Para Harcayan Ünlüler