Demi Lovato Fan
Evlilik programına ben de katılacağım 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Evlilik programına ben de katılacağım 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evlilik programına ben de katılacağım

2 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Evlilik programına ben de katılacağım 28i1cnc5000/5000Evlilik programına ben de katılacağım 261f97k  (5000/5000)
Evlilik programına ben de katılacağım Empty
MesajKonu: Evlilik programına ben de katılacağım   Evlilik programına ben de katılacağım Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 8:10 pm

Aşkla ilgili sorulardan bunaldığını söyleyen Linet, "Aşk yok, aday da yok. En sonunda Esra Erol'un ya da Seren Serengil'in evlilik programlarına gideceğim" dedi
Şarkıcı Linet, önceki gün '4x4' isimli albümünde yer alan 'Sözümden Dönmem' adlı parçasına klip çekti. Klipte kedi kadın kılığına girip, ayağına prangalar bağlayan Linet'e iki dansçı erkek eşlik etti. Klibin yönetmenliğini ise Kemal Başbuğ üstlendi. Yeni imajının hoşuna gittiğini söyleyen Linet, "Kedi kadın oldum. Bu yeni imajım çok hoşuma gitti. Kendimi böyle, çok daha güçlü hissediyorum. Bu halimin çok beğenileceğini düşünüyorum" dedi.

AŞK YOK AMA İŞ VAR
Şarkıcı Linet, 'Aşk var mı?' sorusuna da "Aşk yok, aday da yok! ama iş var. Ben aşkla, evlilikle ilgili sorulardan bunaldım. En sonunda Esra Erol ya da Seren Serengil'in programına gideceğim. Benim aday kriterlerimi bilirler. Özellikle Serenciğim..." yanıtı verdi.

Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Evlilik programına ben de katılacağım 28i1cnc1260/5000Evlilik programına ben de katılacağım 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: Evlilik programına ben de katılacağım   Evlilik programına ben de katılacağım Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 2:23 pm

Teşekkürler remzişim. :D
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Evlilik programına ben de katılacağım 28i1cnc5000/5000Evlilik programına ben de katılacağım 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Evlilik programına ben de katılacağım   Evlilik programına ben de katılacağım Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 3:45 pm

rica ederim cuğlişim <3

Evlilik programına ben de katılacağım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sokakta yürürken evlilik teklifi alıyorum
» Evlilik tamam çocuğa zaman var
» Bridget Jones evlilik yolunda
» Bana evlilik tedavisi lazım!
» Evlilik beklerken ayrılık haberi geldi