Demi Lovato Fan
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!

5 posters
YazarMesaj
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    28i1cnc1510/5000Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    261f97k  (1510/5000)
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Empty
MesajKonu: Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 10:51 am

Japonya 11 Mart Cuma günü 9 şiddetinde korkunç bir depremle sarsıldı. Ama onunla kalmadı, ardından gelen tsunami binlerce insanın ölümüne sebep oldu.

Bu felaket karşısında yıldızlar da üzüntülerini gerek sosyal medya gerek televizyon ve diğer medya araçlarıyla dile getirdi ve insanları Japonya için dua etmenin yanı sıra maddi bağış yapmaya da çağırdılar.

Lady GaGa, satışından elde edilecek bütün geliri Japonya’daki deprem mağdurlarına bağışlanmak üzere, bir bileklik tasarlayıp satışa sundu. Nick Jonas, gençleri felaket ile ilgili eğiten bir video hazırladı, Justin Bieber ise Liverpool’daki konserinde “Pray” adlı şarkısını felaketzedelere adadı.

Japonya’da meydana gelen 9 şiddetindeki deprem ve 10 metre yüksekliğindeki tsunamiden saatler sonra Lady GaGa Twitter’den yardım toplamak için bir hareket başlattı.
Cuma günü GaGa Twitter’den “Bir Japon dua bilekliği tasarladım… Bütün geliri Tsunami yardım çalışmalarına gidecek. Yürüyün canavarlar.” Duyurusunu yaptı.
Ünlü şarkıcı, hayranlarının resmi internet mağazasından alabilecekleri kırmızı ve beyaz renklerde tasarladığı bilekliği satışa sundu. 5 Dolara satışa sunulan bilekliğe isteyenler daha yüksek bir meblağ ödeyerek daha fazla bağışta bulunabilirler

Liverpool’daki konserinde Justin Bieber şarkısı “Pray”i Japonya’da ve bütün dünyada yardım isteyenlere adadı.
Ünlü şarkıcı Twitter’inden de hayranlarıyla “Japonya dünyada en çok sevdiğim yerlerden bir tanesi… İnanılmaz bir ülke ve şaşırtıcı insanlar. Dualarım onlarla. Hepimizin yardım etmesi lazım.” Mesajını paylaştı.

Nick Jonas ise cesaret verici cümleler söylediği bir video mesajı yayınladı.
Nick Jonas aynı zamanda Twitte sayfasında “Japonya için dua edin” duvarına bir link yayınladı.
Joe Jonas Twitter sayfasında “O kadar üzgünüm ki.” Notunu yayınladı
Jonas kardeşleri Twitter’de “Japonya ve Hawaii’deki herkes için dua ediyoruz. Kalplerimiz sizinle” dediler.

Miley Cyrus, Facebook’ta. “Kalbim Japonya’daki deprem ve tsunamide zarar görenlerin yanında.” dedi.

Miley, hayranlarını Facebook sayfasından Kızıl Haç organizasyonuna destek vermeye çağırdı: “Yardım etmek isteyenler REDCROSS yazıp 90999'a mesaj gönderebilirler. Her mesaj ile Japonya depremi ve tsunamiden mağdur olanlara 10 Dolar bağışta bulunursunuz."

Alacakaranlık yıldızı Peter Facinelli Twitter’de #prayforjapan duvarına yazdı
Facielli Twitter mesajında, “Dünya kırılgan bir yer.” dedi.

Japonya turundan henüz dönen Katy Perry, Twitter’de “Dualarım Japonya’daki felaketten etkilenen herkesle…” mesajını yayınladı.
Katy Perry Twitter sayfasında ayrıca Kızıl Haç’ın desteklenmesini istedi, ““Düşünün… Hepimiz hepimiz 90999’a REDCROSS mesajını gönderirsek, Japonya için 60 Milyon Dolar # JAPONYA YARDIMI için toplanmış olur! GÖMEK İSTEDİĞİN DEĞİŞİMİ KENDİN YARAT! YAP!”

Lindsay Lohan’da düşüncelerini Twitter’de yayınlayanlardan: “Annem beni ve kardeşimi bunla ilgili olarak şimdi uyandırdı!
Lilo Twitter sayfasında “Korku içinde olanlara Allah yardım etsin” diye devam etti.

Milla Jovovich felaket haberleriyle şok oldu: “Japonya’yı hayatımın o kadar büyük bir parçası gibi hissediyorum ki, bu benim için çok üzücü bir felaket.
Milla Twitter’inde ayrıca, “Dua etmemiz ve çok sevgi göndermemiz gerekiyor.” diye yazdı.

Rapçi P. Diddy ise şokunu, “Japonya’daki depremi gördünüz mü?????!!!!” sözleriyle dile getirdi,
P. Diddy, Twitter’den “Dua edelim!!! Allah Japonya’yı korusun.” Diye ekledi.

Paramore şarkıcısı Hayley Williams Twitter’de, “Düşüncelerimiz halen Japonya’daki herkesle…”,
“Onların bizim yardım ve desteğimize o kadar çok ihtiyacı var ki şimdi. Haydi üzerimize düşenleri yapalım!” dedi.

Hip-Hop şarkıcısı Nicki Minaj Twitter sayfasından tsunami ile ilgili haberleri aktardı
Minaj aynı zamanda Twitter’inden Kızıl Haç’ın bu durumlarda yapılabileceklerle ilgili mesajlarını da yayınladı.

Lea Michele Twitter’de, “Japonya’daki deprem ve tsunami haberlerini duymak insanı yıkıyor.” dedi
Michele ekledi, “Düşüncelerim ve dualarım oradaki herkesle”

Paris Hilton Twitter’de, “Haberlerdeki resimler kalbimi acıtıyor. Japonya’daki herkes için o kadar endişeliyim ki.” dedi.
Paris ekledi, “Düşüncelerim sizlerle Japonya. Allah hepinizi korusun.

Ian Sommerhalder Twitter’de, “Japonya ve bu korkunç olaydan etkilenen her yer için çok çok üzgünüm.
“Söylenecek söz bulamıyorum. Yardım geliyor.” dedi.

Kim Kardashian Twitter sayfasından, ”Japonya’daki korkunç deprem ve tsunamiyi şimdi öğrendim. Dualarım Japonya’daki hekesle beraber.” dedi.
Kardashian, “Haberleri seyrediyorum & Japonya’daki felaketin boyutunu görmek korkunç. Kendimi çaresiz hissediyorum. Bu nükleer santral söylentisi benden başkasını da korkutuyor mu?” diye sordu.

Nina Dobrev Twitter’de Japonya’da olanlara inanamıyorum… Olayın boyutu o kadar acayip ve korkutucu ki.
Dobrev, “Dünyaya ne oluyor? Lütfen 90999’a RED CROSS yazılı mesaj gönderin” diye devam etti

Selena Gomez’de endişelerini Facebook üzerinden dile getirdi, “Wow, ne söyleyeceğimi bile bilmiyorum, Japonya. Ben geldim ve siz bana o kadar güzel davrandınız ki. Bütün sevgimi, dualarımı ve desteklerimi gönderiyorum.”

Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    3796

LADY GAGA'NIN TASARLADIĞI BİLEKLİK !

http://aniltetikfan.hareketforum.net
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    28i1cnc230/5000Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    261f97k  (230/5000)
MesajKonu: Geri: Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 12:24 pm

Sağol canım.
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    28i1cnc1510/5000Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 1:49 pm

Önemli değil bitanem :)
http://aniltetikfan.hareketforum.net
demii
Yeni Üye
Yeni Üye
demii

Kadın Mesaj Sayısı : 174
Doğum tarihi : 02/03/98
İş/Hobiler : demi fanda gezinmek and pc

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    28i1cnc0/0Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 5:13 pm

sağol sekerim lady gaga nın yaptığı çok güzel bi şeyy
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    28i1cnc5000/5000Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 5:56 pm

üğü sağol
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    28i1cnc1060/5000Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!    Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 6:05 pm

Allah yardımcıları olsun. Sağol canım.

Hollywood Yıldızları Japonya İçin Üzülüyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Megan Fox Kilo Alamadığı İçin Üzülüyor!
»  Hollywood'un En Çok Kazanan Yıldızları!
» Hollywood Yıldızları Yağmurdan Nasıl Korunuyor?
» Japonya Turnesini İptal Etti!
» Russell Brand Japonya'dan Kovuldu!