Demi Lovato Fan
Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım

YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım 28i1cnc5000/5000Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım 261f97k  (5000/5000)
Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım Empty
MesajKonu: Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım   Sharapova'dan almadım kendi bacaklarım Icon_minitimeÇarş. Nis. 20, 2011 12:05 am

TED Spor Kulubü'nde önceki gün başlayan 'Pepsi Hülya Cup'ın basın toplantısına katılan Hülya Avşar, daha sonra Behzat Gerçeker'le birlikte bir gösteri maçı yaptı. Ünlü sanatçı, geçtiğimiz haftalarda gazetelerde yayınlanan raketli fotoğrafları için yapılan fotoşop iddialarına da maç sonrasında yanıt verdi:

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Çok çok az fotoşop var

"Bugün de mi sabah 06.00'da Zeynel Abidin Ağgül'e gidip fotoşop yapmasını istedim? Tenis kortundaki fotoğraflarımdan oldukça memnunum; olmayan bir şeyi uzatamazlar! Benim bacaklarım zaten o kadar uzundur. Topuklu giyip, alttan çekince öyle görünüyor ama var olan bir şey görünüyor, olmayan bir şey değil. Geçici bir süre için Maria Sharapova'dan rica etmedik! Tabii ki fotoğraflarda fotoşop vardı ama çok çok azdı."

Pestili çıkıyor

Altı yaşından beri spor yaptığını ifade eden Hülya Avşar, "Bunun ne kadar faydalı bir şey olduğunu kendimde gördüm" diyerek sözlerine şöyle devam etti: "Sporun faydalarını çocuğumda da görüyorum. Onun pestili çıkmış bir şekilde eve gelip uyuması hoşuma gidiyor. Kızım Zehra yorgunluktan farklı şeyler düşünmeye fırsat bulamadığı için mutluyum. Spor insanı gerçekten farklı şekilde eğitiyor."

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendi-Salla
»  Kendi Söyledikleri.
» Kendi klibinde oynamadı
» Kendi Nickini Tersten Yaz
» Akon kendi şirketini kurdu