Demi Lovato Fan
Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu!

3 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 28i1cnc1405/5000Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 261f97k  (1405/5000)
Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! Empty
MesajKonu: Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu!   Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! Icon_minitimeCuma Nis. 29, 2011 11:26 am

Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! Jen_Banner

Jennifer Aniston’un aylar boyunca süren yeni ev araması sonunda bitti.

Şubat ayında Beverly Hills’taki büyük evini satışa çıkartmasından sonra New York’taki Big Apple bölgesinde yeni ev bakmaya başlayan 42 yaşındaki oyuncu West Village’ta birbirine yakın konumlanan iki farklı küçük daire aldı.

Jenifer’in bu iki daire’yi geniş bir dublekse çevirmeyi planladığını yazan New York Daily News’in muhabiri ‘Tek daire ona kesinlikle yetmez çünkü onun sadece bir dolabı bir daire eder’ dedi.

11 Şubat’ta New York’ta ‘Just Go With it’ filminden arkadaşı Adam Sandler ile doğum gününü kutlayan ünlü oyuncu California’yı terk edip hayatını ‘sadeleştirme’ kararını, Londra’da yapılan tanıtım turu sırasında‘vahi benzeri bir olayı’ yaşamasından dolayı aldığını itiraf etti.

People dergisine verdiği röportajda Jenifer ‘Hiç uyuyamıyordum. Ve biranda ‘hayatımı değiştirmeliyim’, herkesin bildiği kişi ben değilim, bunun benim için fazla olduğunu düşündüm. Evimi satıp karışık hayatımı sadeleştirmeye karar verdim’dedi.

Beverly Hills’teki eski evini 13.5 milyon dolara alan Aniston evinde yarattığı zen teması sayesinde evi 42 milyon dolara satışa çıkarttı.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 28i1cnc5000/5000Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu!   Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! Icon_minitimePtsi Mayıs 02, 2011 10:27 pm

sağol tatlım
Clumsy&.
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Clumsy&.

Kadın Mesaj Sayısı : 711
Doğum tarihi : 15/05/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 28i1cnc245/5000Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! 261f97k  (245/5000)
MesajKonu: Geri: Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu!   Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu! Icon_minitimeSalı Mayıs 03, 2011 4:55 pm

Teşekkürler.

Jennifer Aniston Yeni Evini Buldu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jennifer Aniston 2009 photoshoots
» Jennifer Aniston Marley&Me filminden görüntüler
» Jennifer Lopez'in Yeni Klibi 3 Gün Sonra
»  Jennifer: Yeni Kokum Çocukluğumu Yansıtıyor!
» Ünlü oyuncu evini taşıyor