Demi Lovato Fan
Büyük hayal kırıklığı! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Büyük hayal kırıklığı! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyük hayal kırıklığı!

4 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Büyük hayal kırıklığı! 28i1cnc5000/5000Büyük hayal kırıklığı! 261f97k  (5000/5000)
Büyük hayal kırıklığı! Empty
MesajKonu: Büyük hayal kırıklığı!   Büyük hayal kırıklığı! Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 11:25 pm

Eurovision Şarkı Yarışması birinci yarı finalinde "Live It Up (Hayatını Yaşa)" adlı şarkı ile sahne alan temsilcimiz Yüksek Sadakat, finale kalamadı.

Türkiye'yi temsil eden Yüksek Sadakat grubu, 19 ülke temsilcisi ile birlikte finale kalacak 10 ülke arasında yer almak için performans gösterdi.

Türkiye, Düsseldorf Arena'da gerçekleştirilecek yarı finalde 5. sırada sahne aldı. Yarışmada Türkiye'yi temsil eden Yüksek Sadakat grubu, "Live it up" (Hayatını Yaşa) adlı parçayı seslendirdi.

Jüri ve halktan gelen değerlendirmeler aynı oranda seçmelerde etkili oldu. Yarışmacı ülkelerin yanı sıra İngiltere ve İspanya'daki izleyicilerin oy verdiği yarışmada sonuçlar, yayıncı kuruluşlar tarafından ekrana yansıtıldı.

kızgın kızgın kızgın Çıldırcam şimdi yaaaaaaaaaas
Şarkı o kadan iyi olmasada finallere girebilirdiiiiiiiiiiiiiiiik ! ühü
allam of yaa :@
BU İŞTE Bİ İŞ VAR YAA kızgın kızgın kızgın kızgın
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Büyük hayal kırıklığı! 28i1cnc1060/5000Büyük hayal kırıklığı! 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Büyük hayal kırıklığı!   Büyük hayal kırıklığı! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 1:21 pm

Gerçekten Düsseldorf'u çok güzel salladık. (!) Yüksek Sadakat'ten daha fazlasını beklerdim. Kenan Vural detone oldu. Sesleri çıkmadı ki ben salon yer yerinden oynar diye düşünüyordum. Sağlık olsun. Seneye inşallah..
Çok üzüldüm yanlız. Hepiniz de bilirsiniz ki resmen şu kadar gün kaldı diye geri sayıyordum. Blogum baştan aşağı eurovisionla ilgiliydi. Çok çok üzüldüm ve resmen yıkıldım !
Sağol <3

En son Stella. tarafından Çarş. Mayıs 11, 2011 3:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clumsy&.
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
Clumsy&.

Kadın Mesaj Sayısı : 711
Doğum tarihi : 15/05/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Büyük hayal kırıklığı! 28i1cnc245/5000Büyük hayal kırıklığı! 261f97k  (245/5000)
MesajKonu: Geri: Büyük hayal kırıklığı!   Büyük hayal kırıklığı! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 3:37 pm

Kötü oldu bu :( İzleyemedim ama şarkı vs. profesyonelce olmasa da hoştu bence.
Sağlık olsun seneye inşallah.
Sağol <3
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Büyük hayal kırıklığı! 28i1cnc5000/5000Büyük hayal kırıklığı! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Büyük hayal kırıklığı!   Büyük hayal kırıklığı! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 5:14 pm

ben şarkıyı iğrenç bulmuştum ciddende öyle ama bizden daha da iğrençleri vardı !
rica ederim
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Büyük hayal kırıklığı! 28i1cnc1510/5000Büyük hayal kırıklığı! 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Büyük hayal kırıklığı!   Büyük hayal kırıklığı! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 6:20 pm

polienne. demiş ki:
Kötü oldu bu :( İzleyemedim ama şarkı vs. profesyonelce olmasa da hoştu bence.
Sağlık olsun seneye inşallah.
Sağol <3
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Büyük hayal kırıklığı!   Büyük hayal kırıklığı! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 7:00 pm

önemsiz

Büyük hayal kırıklığı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AŞK BİR HAYAL
» Hayal Kahvesi'nin 20'nci yıl kutlaması
» Atatürk'ün Hayal Ettiği Harita
» Demiyle birlikte 'Hayal Günü'
» David Guetta "Born This Way Beni Hayal Kırıklığına Uğrattı"