Demi Lovato Fan
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim

+3
HeLin*~
Jamentha.
Ventro.
7 posters
YazarMesaj
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kadın Mesaj Sayısı : 3125
İş/Hobiler : ∂αηѕ єтмєк мüzιк ∂ιηℓємєк кιтαρ σкυмαк ѕρσя уαρмαк вιℓgιѕαуαя σуηαмαк νє тν ιzℓємєк

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 28i1cnc3000/5000Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 261f97k  (3000/5000)
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Empty
MesajKonu: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 11:52 am

Twilight serisi ile büyük çıkış yapan, hayranlarının bir an olsun yalnız bırakmadığı Robert Pattinson'un itirafı.

Şu sıralar Hollywood'un en çok konuşulan aktörlerinden olan Robert Pattinson, kızların, 'Alacakaranlık' filminden önce yüzüne bile bakmadığını itiraf etti. 23 yaşındaki genç aktör, "Bu filme kadar her zaman kızlarla sorunlar yaşadım. Kimse yüzüme bakmazdı. Filmden sonra gördüğüm ilgi inanılmaz. Edward rolü sayesinde kadınların hepsi bana hayran oldu" dedi.
http://avrilfanclub.hareketforum.com
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 28i1cnc5000/5000Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 11:53 am

Bende DahiL Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_razz SağoL Canım okumuştum Ben Seni Keşke Daha önce Tanısaydım Kesin Yine ÇarpıLırdım Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 964209
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

İş/Hobiler : ∂αηѕ єтмєк мüzιк ∂ιηℓємєк кιтαρ σкυмαк ѕρσя уαρмαк вιℓgιѕαуαя σуηαмαк νє тν ιzℓємєк

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 28i1cnc3000/5000Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 4:22 pm

ÖnemLi değiL tatLım
HeLin*~
Yeni Üye
Yeni Üye
HeLin*~

Kadın Mesaj Sayısı : 119
Doğum tarihi : 01/04/95

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 4:23 pm

Teşekkürler :)
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 4:27 pm

ÖnemLi değiL HeLin'cim
Demilla.Lonasஜ
Emekli
Emekli
Demilla.Lonasஜ

Kadın Mesaj Sayısı : 7522
Doğum tarihi : 18/02/96
İş/Hobiler : Basketbol&Futbol&Kitap&PC

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 28i1cnc5000/5000Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePaz Ekim 25, 2009 7:03 pm

sağoL tatlım
McCurdy©
Aktif Üye
Aktif Üye
McCurdy©

Kadın Mesaj Sayısı : 1567
Doğum tarihi : 17/09/94
İş/Hobiler : pc ve msn

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 8:15 am

sağoll canm.
My Lovato
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
My Lovato

Kadın Mesaj Sayısı : 961
Doğum tarihi : 12/09/95
İş/Hobiler : Demi Lovato

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 28i1cnc0/5000Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 261f97k  (0/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 6:59 pm

valla ben genede aşık olurudm ona yaa alacakranlıkta hele o neydi öLe ttLım cok yakısklıydı o kendini yakışıklı görmüyo ama bence müthişş yaa xD

sağoL canım
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 7:12 pm

önemli değil
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 8:42 pm

Kurban oLurum Tipinine öLürüm Allah*m Yaa Süper Benim Biricik Tek AşkımO Kurbanı oLurum KöLesi oLurum Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 964209

Tekrar SağoL Canım +rep
Ventro.
Süper Üye
Süper Üye
Ventro.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 9:00 pm

Sağol meleğim
Chephia
Süper Üye
Süper Üye
Chephia

Kadın Mesaj Sayısı : 6789
Doğum tarihi : 27/12/98
İş/Hobiler : -

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 28i1cnc1260/5000Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim 261f97k  (1260/5000)
MesajKonu: Geri: Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim   Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 10:28 pm

Ben gördüğümde hoş çocuk demiştim ilk ben bana göre bir hiç değildi Very Happy

Harry Potter'de cedric diggory olarak çıkmıştı o zaman da iyi biri olduğu belliydi ama harry den ona bakamadım xD Paylaşım için teşekkürler (:

Robert Pattinson:Edward'dan Önce Bir Hiçtim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert pattinson
» robert Pattinson Çalışmalar
» Robert Pattinson İcons <3
» RobeRt pattinson'ın RemembeR me'si
» Robert Pattinson Blends