Demi Lovato Fan
Erol Köse'den korkunç iddia 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Erol Köse'den korkunç iddia 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erol Köse'den korkunç iddia

2 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Erol Köse'den korkunç iddia 28i1cnc5000/5000Erol Köse'den korkunç iddia 261f97k  (5000/5000)
Erol Köse'den korkunç iddia Empty
MesajKonu: Erol Köse'den korkunç iddia   Erol Köse'den korkunç iddia Icon_minitimePerş. Haz. 23, 2011 12:55 pm

Popçu telekızlar var diyen Erol Köse'ye Şehrazat tepki gösterdi. Ünlü prodüktörün de ona cevabı ağır oldu: Şehrazat niye kızıyor ki, sanki oğlu yaşındaki Özcan Deniz'le aşkını anlattım.
Ünlü prodüktör Erol Köse, geçtiğimiz günlerde twitter sayfasında yazdığı açıklamalarla önce Zuhal Olcay-Haluk Bilginer ikilisine yüklenmiş, daha sonra da popçu Kenan Doğulu'ya savaş açmıştı.
Beklediği gibi gündem olamayan Köse, bu kez daha ileri giderek bazı popçuları telekızlık yapmakla suçladı.
Saklambaç'ın haberine göre; Köse'ye cevap Şehrazat'tan gelince eski doktor neşteri çekti ve ağır bir yara da Şehrazat'a verdi.
SÖZ HAKKI DENİZ'DE
Sivri dilli prodüktör Erol Köse, Şehrazat'la Özcan Deniz'in aşk yaşadığını söyledi. Olaylarla hiçbir ilgisi olmayan şarkıcı Özcan Deniz'in eski dostuna nasıl cevap vereceği ise merak konusu oldu.
EROL KÖSE NE DEDi?
- Bu hafta telekızlık yapan popçuları açıklayacağım.
- Şahit, kanıt ve olay yeri bilgileriyle...
- Ahlaksız popçuları açıklayacağım dedim Şehrazat adlı bestekar kızdı bana.
- Oysa oğlu yaşındaki Özcan Deniz'le aşkını anlatacağım demedim ki.
ŞEHRAZAT NE DEDi?
- Sen kimsin be?
- Türkiye'de namus bekçiliği yapacak en son adamsın.
- Benim namusum Türkiye tescilli ya senin ki.
- Haddini bil terbiyesiz.
- Sen önce dön de bir kendi popona bak.
- Senden ahlaksızı gelmiş mi bu sektöre.
KiME NE DEDi?
HALUK BİLGİNER'E
"Haluk Bilginer'in Zuhal Olcay'ı kaç kere dövdüğünü bilen var mı? Evet, şahidim, komşumdular. Zuhal Hanım bir gece dayak yiyince, ben gittim gözüne pansuman yaptım..."
KENAN DOĞULU'YA
"41 yıldır nasıl askere gitmedi? Vatan evlatları şehit olurken, yurt dışında okuyorum masalına stop"
YAŞAR'A
"Ben Yaşar'la kavga etmem, dengim değil. Dün 'Abicim' derken, bugün arkadan fiskos! Dijital alem yakalar adamı! Ben sana değil, seni alkole düşürenlere kızdım."
HÜLYA AVŞAR'A
"Ben ölülerin arkasından konuşmam!"
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Erol Köse'den korkunç iddia 28i1cnc5000/5000Erol Köse'den korkunç iddia 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Erol Köse'den korkunç iddia   Erol Köse'den korkunç iddia Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 12:51 am

Sağol bitoşum <3
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Erol Köse'den korkunç iddia   Erol Köse'den korkunç iddia Icon_minitimeSalı Haz. 28, 2011 1:15 am

rica

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Korkunç bir film
» Erol Köse'den bomba açıklamalar
» Korkunç Bir Film 5'te İki Sürpriz Oyuncu Daha
» Hülya Avşar’ın Ajanı Olduğu İddia Ediliyor!
» Esra Erol Hamile!