Demi Lovato Fan
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?

+4
Adelynnϟ
fayedunaway
DemiLse*
semblanthe
8 posters
YazarMesaj
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kadın Mesaj Sayısı : 160
Doğum tarihi : 26/09/96
İş/Hobiler : Photoshop , Bilgisayar vb.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc30/5000Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (30/5000)
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Empty
MesajKonu: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 4:20 pm

Arkadaşlar sizin yorumlarınız sayesinde photoshopta iyi olduğumu düşünüyorumve bana sormak istedikleriniz olur diye konu açtım ve sorduğunuz şeyleri ders olarak anlatacağım inşallah doğru yere açmışımdır konuyu ?
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc5000/5000Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 4:29 pm

Doğru yerde canım.
Güzel konu.
Aklıma gelen bir şey olursa sorarım.
http://demilovatofan.forum-canada.com
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc1405/5000Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 9:23 pm

İmza yapımı falan değil.Fakat çok ihtiyacım var.

Load Files into Stack'a tıkladığımda böyle bir hata veriyor.Nasıl düzeltebilirim ?

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 011b1fb88299a3e1ba8fbfec2860f15c
http://fayesdunaways.tumblr.com/
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc30/5000Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (30/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 9:46 pm

Aradığın dosya veya klösör olamyabilir bende hiç olmuyo şeş
Birde sen photoshopu kurarken kendisi mi kuruyor yoksa senin yönetmen mi gerekiyor ?
Adelynnϟ
Aktif Üye
Aktif Üye
Adelynnϟ

Kadın Mesaj Sayısı : 1282
Doğum tarihi : 23/04/98
İş/Hobiler : Dans etmek,şarkı söylemek,futbol,boks,go-card ve eğlenceli olan her şey

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc310/5000Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (310/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:22 pm

blend yapımını göster yavruu asdfg -.-
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc1405/5000Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:26 pm

semblanthe demiş ki:
Birde sen photoshopu kurarken kendisi mi kuruyor yoksa senin yönetmen mi gerekiyor ?

Kurarken derken?PS'yi açarken mi? :gülen yüz:
http://fayesdunaways.tumblr.com/
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:35 pm

Polyhymnia demiş ki:
semblanthe demiş ki:

Kurarken derken?PS'yi açarken mi? :gülen yüz:

Yok ilk kurarken örneğin ben kendımınkıne .ift tıklıyorum kendi kendine kuruyo Very Happy

Adelynn's demiş ki:
blend yapımını göster yavruu asdfg -.-

Birsürü blend çeşidi var hangisi Very Happy
weasley❥
Emekli
Emekli
weasley❥

Kadın Mesaj Sayısı : 17645
Doğum tarihi : 02/04/97
İş/Hobiler : HON,THG VE HP OKUMAK

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc5000/5000Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 12:25 am

cs4de gif yapılıyo mu? Yapılıyosa gösterir misin? Tabi programın ne bilmiyorum.
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 9:05 am

Evet bende billurunkini isitoyrum.
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 11:11 am

afrodit demiş ki:
cs4de gif yapılıyo mu? Yapılıyosa gösterir misin? Tabi programın ne bilmiyorum.

Benimki cs3 ama benim bildiğim şöyle quick plyer yuklemen gerekiyo.oradanyapıyorsun ama ama alacağın videonnu formatı uygun olması gerekiyor internetten normalını buldum bende böyle yapıyorum.Ama öbür türlü en iyi cs2 diye biliyorum ama o videoluyu bulursam koyucam ;

photoshop cs4 te gif yapımı
Şimdi kankalarım bunu görünce "iyi ki bişey öğrendi hemen de yazıyo "diyecek:).Maksat hem eğlenmek hem de öğrenmek olduğu bu konunun iyi olacağını düşündüm. Ayrıca pek çok kişide merak uyandırdığı da kesin. Neyse lafı fazla uzatmadan derse geçelim:) Öncelikle gif yapmaya karar verdiğiniz resimlerin aynı boyutta olmasına dikkat ediniz bunun nedenini ilerde daha iyi anlayacaksınız. Aynı boyuta getirmek için photoshop 'un görüntü sekmesindeki "görüntü boyutu"kısmını kullanabilirsiniz. Aynı boyuta gelen resimlerimizin hepsini açıyoruz.(bkz 1)

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 1

Daha sonra gifimizde ilk görmek istediğimiz resim altta kalacak şekilde diğer resimleri taşıma aracı(V) ile ilk resmin üzerine atıyoruz boyutlarının aynı olmasını burada işimize yarıyor:)(bkz 2)

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 2

işlem tamamlandıktan sonra 2. ve 3. resimleri artık kapatabiliriz.(bkz 3)

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 3

Daha sonra photoshopta pencere sekmesinde animasyon kısmını şeçiyoruz çalışmamızın altında 1 tane kare oluşuyor.3 resmimiz olduğu için bu karelerden 3 tane daha yapıyoruz bunun için çöp kutusu simgesinin yanındaki "seçili karakteri çogaltır "kısmını kullanın.(bkz 4)

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 4

Daha sonra yapılacak işlemler şekil üzerinde gösterilmiştir(bkz 5)

İşlemimiz bitti sayılır.Son olarak çalışmamızı dosya-web ve aygıtlar için kaydet kısmından şekildeki ayarları yaparak kaydediyoruz.(bkz 6)

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 5

veee çalışmamızın son hali ta ta ta taaaa..

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 1

Bu sayfadan ALINTIDIR
Duellona
Yeni Üye
Yeni Üye
Duellona

Kadın Mesaj Sayısı : 119
Doğum tarihi : 28/09/95

MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:39 pm

Ben cs4dü kullanıyorum ama bir
resimin efektini alıp diyer resme ekliyemiyorum
nasıl yapabilirim onu rıca etsem resimli anlatırmısın :)
http://smgomezfan.yetkin-forum.com/
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:42 pm

çooook teşekkürleeer.
+30 deniycem.<3
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 2:57 pm

bLousé'' demiş ki:
Ben cs4dü kullanıyorum ama bir
resimin efektini alıp diyer resme ekliyemiyorum
nasıl yapabilirim onu rıca etsem resimli anlatırmısın :)

Canım bana örneğini atabilir misin layer bölümünü çekip atabilir misin ona göre hazırlıcam dersi ?
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 3:35 pm

Karıştığım için özür dilerim. Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 705562 Ben de cs4 kullanıyorum o yüzden.
CS4 ten gif yapılabiliyor. CS3 ve 2 yle aynı sayılır. Ama hazır gifler açılmıyor.
Ben o yüzden İmegeready den açıp psd olarak kaydediyorum. Sonra cs4 te açıyorum. Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 428384
semblanthe
Yeni Üye
Yeni Üye
semblanthe

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 4:24 pm

Ben cs3 kullanıyorum ondan :D
Ya bu tek benim konum değil ki tabikide karış herkesin takıldıı yerler olur birimiz bilmessek diğerimiz bilir :D
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 4:28 pm

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 705562 Tamam, sağol.
Duellona
Yeni Üye
Yeni Üye
Duellona

MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 5:26 pm

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Psdwm6

Bu efekti veremiyorum

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 98f2a980

Mesela bu işte arkadaki resmin efektini logoda
kullanmış bunu nasıl yapıyor

-> Görüntü
-> Mod
-> RGBRENK

cam bozuk cekemedim
marissa
Yeni Üye
Yeni Üye
marissa

Kadın Mesaj Sayısı : 52
Doğum tarihi : 18/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 28i1cnc0/0Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 7:11 pm

sorununu anlamadım. resme nasıl psd uygulandığını mı soruyorsun?
Duellona
Yeni Üye
Yeni Üye
Duellona

MesajKonu: Geri: Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?   Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ? Icon_minitimeCuma Tem. 01, 2011 8:10 pm

Evet .

Photoshop'ta takıldığınız ve sormak istediğiniz yerler ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Photoshopta Püf Noktalar
» Karanlık Yerler
» İstediğiniz Materyaller.
» Imzalari istediginiz yöne koymak
» Sezen AKSU-Seni Yerler