Demi Lovato Fan
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İntikam |11.Bölüm FİNAL.

+3
obliviate.
yuzdeyuzinsan
Backspace.
7 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc3000/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (3000/5000)
İntikam |11.Bölüm FİNAL. Empty
MesajKonu: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 5:54 pm

İntikam |11.Bölüm FİNAL. 210

Arkadaşlar sizlerle Hikayemi paylaşmak istedim. Bu hikayeye başlamamda asıl kaynak Tess Gerittsenin kitapları. Hikayemi süslemekte desteklerini esirgemeyen arkadaşıma sonsuz teşekkürlermi bir kez daha sunarım.
.
Birinci bölüm yorumlara bağlı olarak konulacaktır.

İntikam | Tanıtım .

Rizzoli Levasre ...
Cinayet şehri Boston'da yaşıyor.
O bir dedektif ve her dedektif gibi günlerce cinayetler ve katiller ile uğraşıyor .
Ama bu seferki cinayet diğerlerinden farklı !
İlkel bir intikam duygusu ile hayata gözlerini yuman bir genç kız ! Şüpheli bir ölüm...
Rizzoli bu düğümü de çözebilecek mi ?

En son Backspace. tarafından Salı Ağus. 02, 2011 5:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
http://vampirakademisi.forumdizini.net/
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc1510/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 8:28 pm

Vayy etkilendim takipçinim Meleğim ♥
Başla hemen.
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc3000/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 8:37 pm

İhih sevindim hayriye
Belki biraz daha yorumdan sonra.(:
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc1510/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 8:43 pm

Devam o zaman :)
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc5000/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 9:07 pm

Vay güzele benziyor...=)
Başla :)
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 9:10 pm

Tamam ilk bölümü koyuyorum :)
Beğenmene sevindim^^
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimePtsi Tem. 18, 2011 9:11 pm

İntikam |11.Bölüm FİNAL. Dasdas10

1.Bölüm-
‘1 saate kadar burada ol dedektif Rizzoli’
Dedektif Rizzoli telefonu kapattı ve yataktan kalktı. Her Pazar günü planladığı gibi bu Pazar gününü de sakin ve olaysız geçirmeyi planlıyordu ama az önceki telefon planlarını bozmaya yetmişti.
Öğlen 14.00 e kadar pineklemeyi planladığı için dolaptan rastgele bir şeyler seçti. Evde oturacağını düşündüğü için, arabayı da kardeşine vermişti. Mecburen eşyalarını alıp çıktı. Elbet yolda bir taksi bulacaktı. Dedektifler de askerler kadar saygı görüyordu sonuçta ...
Yoldan geçen bir taksiye atladı.
‘İleri caddeden sağa dönün. 50 km kadar ilerleyeceğiz. Dedektif Rizzoli yazan binada bırakacaksınız beni .’ İşi gereği her zaman çok sert konuşurdu. Aslında Dedektif lafı bile taksi şoförünü korkutmaya yetmişti. Bir anda gaza yüklendi ve 5 dakikada oradaydılar…
Eşyalarını odasına bırakmadan Bay Boby’nin odasına gitti ve kapıyı tıklattı.
‘Buyrun’
Dedektif içeri girdi.
‘Bende seni bekliyordum ’ öfkesi yüzünden okunuyordu. Rizzoli merak içinde Boby’e baktı.
‘ Beni muhteşem sayılabilecek bir Pazar gününde rahatsız etmeni gerektirecek şey ne ?’Dedektif sinirliydi. Çünkü uykusubölünmüştü. Bu bir dedektif için felakettir!
‘Bella Granger. 22 yaşında. Dün gece saat 9 gibi barın çöplüğünde buldular. ’ Durdu ve ekledi ‘Tecavüz edilmiş’
Rizzoli bu tür olaylar ile birçok kez karşılaştığını düşündü. Sıradan bir vakaydı işte. Bunun için mi rahatsız edilmişti? Her ay 10-15 kez kendini bilmez serseriler kafayı bulup genç kızları mahvedebiliyordu.
‘Peki, nasıl öldürüldü?’ diye sordu Rizzoli. Dedektif Dranget gibi rahat ve ciddi bir ses tonuyla.
‘Kalbine doğru 5 bıçak izi var , omzunda ve belinde de birkaç darp izi . Darpların susturulmak için yapıldığını düşünüyoruz . Büyük ihtimalle kan kaybından ölmüş olmalı.Ama yine de otopsi sonuçlarını bekleyelim derim ...Asıl ilginç olan şey ,Bella Grangerın ‘Mips’ dergisinde pozları varmış. En son 19 yaşındayken poz vermiş.’
Rizzoli midesinin bulandığını hissetti.
‘Peki, neden bırakmış?’
‘Henüz bilmiyoruz. ’
Boby cebinden bir kâğıt çıkardı ve Rizzoliye uzattı. Kâğıtta bir adres yazıyordu.
‘MyronBolitar, 40 yaşında ve barın sahibi. Biz biraz sorguladık ama pek bir şey çıkmadı,bir de sen dene .’
Rizzoli kafasındaki sorularla odadan çıktı.Boby’nin sert konuşmayı bilmediğini biliyordu. Büyük ihtimalle bu bardan bir şeyler çıkacaktı.
Arabasına binip MyronBolitar denen herifin barına doğru sürdü. Bar’a yaklaştığında tuhaf hissetmişti. Tıpkı Bella GrangerınMips dergisine poz verdiğini duyduğu zaman ki gibi.
Arabadan indi. İçeri girdiğini kimse fark etmedi, zaten kimse fark edecek durumda değildi. Rizzoli’nin de serseriden de bir farkı yoktu zaten…
Bu yüzen pek umursanmadı ama birisi onu umursamıştı. Hafif uzun boylu sarışın mavi gözlü bir adam elini Rizzolinin omuzuna koydu.
‘Birisine mi baktınız ?’ Rizzoliklasik , tehditvari bir soru olduğunu düşündü.
‘Adım Rizzoli.Polisim ve MyronBolitar denen herifi görmeye geldim’
Adam elini Rizzolinin omuzundan çekti ve kulağındaki kulaklığa bir şeyler fısıldadıktan sonra ‘Burdan ’diyerek merdivenleri gösterdi. Rizzoli’nin eli tetiğindeydi.
Birlikte merdivenlerden çıktılar. Rizzoli etrafa bakınca ‘klasik bar dekorasyonları ‘ diye düşündü. Temiz bir salonu, kirli pislik bir mekan yapmak için altın rengi duvarlar, kırmızıkoltuklar, siyah masalar yeterliydi.
MyronBolitarın odasına geldiklerinde kapıyı tıklatarak içeri girdiler. Bay Bolitar adamlarına gitmesini söyledi.
‘Lütfen oturun’
Rizzoli oturdu ve hemen konuya girmek istedi. Odanın iğrenç kokusuna dayanamıyordu. Çantasından bir not defteri ve kalem çıkardı.
‘Dün gece tecavüz edilip öldürülen Bella Granger hakkında bazı sorularım olacak ‘
‘Evet ’diyerek basını salladı Myron. Adam gayet sakindi. Şaşırmamıştı. Varan 1.
‘Bella Granger’ıtanıyor musunuz ?’ Myron hafifçe sırıttı. Çünkü beklediği bir soruydu.
‘Hayır. Sadece arada bir gelip içtiğini biliyorum ’ Hazırlıklıydı. Tehlikeden haberdardı. Varan 2.
Rizzoli bunu not aldı.
‘Peki, dün akşam Bellayı gördünüz mü? Yani olaydan önce .’
‘Evet. Bellanın erkek arkadaşı Victor barda olay çıkarttı. Söylenenlere göre Bellaya laf atanlar olmuş. Kavga çıkınca Victoru bardan attırdım .’
‘Peki, Bella ne yaptı ?’
‘Onunla gitmedi barda kalıp içki içmeyi tercih etti. ‘ Bay Bolitar sesini soğuk tutmaya çalışmıştı.
Rizzoli, Bellayı bara bağlayan bir şey olduğunu düşündü ama bunu Bay Bolitara söylemedi. Çünkü“bilmiyorum” cevabını alacağına emindi.Hep böyle olurdu. Söylediklerini not defterine iliştirdi.
‘Bana Bay Victorun adresini verebilir misiniz?’
‘Bir arka sokakta Haunted apartmanı kat 3 ‘dedi adam. Adresi açık ve net bir şekilde biliyordu ! Daha önceden evine gitmişti ? Başka bir seçenek olamazdı , çünkü hiçbir barsahibi gelenlere evinin adresini sormazdı.
Rizzoli şaşırdı ve not aldı. Sonra not defterini ve kalemini çantasına koyarak ayağa kalktı. Görüşme sona ermişti.
‘iyi Günler Bay Bolitar ’ dedi ve bardan çıktı.
Arabasına bindi ve hemen Boby’i aradı.
‘Rizzoli . Bir şeyler bulabildin mi? ’
‘Adamımız bir şeyler karıştırıyor !’ dedi intikam almış mağdur gibi gülümseyerek.

Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc5000/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 8:04 am

Vayy ben hikayeye bak anam.
Roman gibi yaa.
Bayıldım.
devam devam.
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 719516
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 9:27 am

Uff aynen aynı roman gibi çk güzel heyecanlı da Melek 2 yorum geldi hadi devam et :)
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 11:32 am

Beğenmenize sevindim utan
2.Bölüm bugün ilerleyen saatlerde ekleneceek :)
Perfectisdale.
Yeni Üye
Yeni Üye
Perfectisdale.

Kadın Mesaj Sayısı : 24
Doğum tarihi : 27/01/99

MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 12:14 pm

Vay,çok iyisin.
Devamını bekliyorum. <3
http://ashleytizzyfanclub.yetkin-forum.com
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:01 pm

Devam Meleğim :)
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kadın Mesaj Sayısı : 2966
Doğum tarihi : 20/07/96
İş/Hobiler : Okuyom ben ya.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc500/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (500/5000)
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:08 pm

Ohaa ♥️ Süper ya Shocked
Dedektif Rizolli , ay çok sevdim.
Devam meleğim.♥️
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:09 pm

hadi devam devam (:
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:28 pm

Beğenmenize çok sevdindim.
İştee 2. Bölümm geldiiiiii :)

İntikam |11.Bölüm FİNAL. 210

-2. Bölüm-
Dışarısı karanlıktı .Yeni ay o kadar düzgün bir yeni aydı ki karşısındaki duvarın üzerinde gölgeler oluşturacak kadar ışık saçmaktan bile acizdi. ‘Kahrolası geceler zaten, eğlenceli ışık gösterileri olmadan da uzun’ diye düşündü Rizzoli . Bu gece onun için daha bir uzun olacaktı. Çünkü aydınlatması gereken bir cinayet onu bekliyordu.
Kapıyı 2 kez çaldıktan sonra nihayet kapı açılabilmişti.
Victor ,esmer ve uzun boylu biriydi. Rizzoliyi görünce şaşırmadı.Ölen kızın sevgilisiydi . Tabiki de sorgulanacaktı ! Dedektifi eve davet etti. İçerisi bozulmuş bira kokuyordu.Rizzoli bundan rahatsız olduğunu belli etmemeye çalıştı . Adam serseriydi,zaten bunu biliyordu.
‘Ben dedektif Rizzoli , BellaGranger cinayeti hakkında birkaç soru soracaktım’
‘Bir şeyler içermisiniz?’
Hımm.Biraz bozulmuş bira alayım ? Dedektif kendi kendine güldü . ‘Hayır’ diyip kestirip attı . Sert olmak zorundaydı-beceremese de-.Rizzoli gözüne tek kişilik koltuğu kestirip oturdu . Victor da karşısına.
‘Ne kadar süredir birlikteydiniz ?’
‘Bir süredir’ Ah evet kesinlikle bu cevap tüm olayı çözen bir cevaptı !
Dedektif öfkeyle sordu ; ‘Tam olarak ne kadar . 1 Yıl , 2 yıl !?’
‘1 buçuk sene oluyor .’ Hımm. Gayet uzun bir birliktelik –Mips’e poz veren bir kız için.-
‘Nerede tanıştınız?’
‘Barda’
Rizzoli tek tek sormaktan sıkılmıştı .‘Bana Bellayı anlatırmısın ?’
‘Annesini ve babasını hiç tanımamış. Bir tek amcası var ama amcası ona işkence ettiği için artık onunla yaşamamaya karar vermiş. Sonra da benimle tanıştı zaten ‘
Victor konuşmayı yeni öğrenmiş gibi kekeliyordu. Bu davranışı dedektifin gerilmesine yetmişti.
‘Amcası ona nasıl davranıyordu ?’
‘Ona vuruyormuş, tehdit ediyormuş .Kötü davranıyormuş işte...Bana hiçbir zaman ayrıntıları anlatmadı. Bende sormadım, sadece destek oldum’
‘Peki, bana dünü anlatır mısın ?’
Victorun yüz ifadesinin değişmesini bekliyordu ama değişmemişti. Kendine hakim olabiliyordu ya da duygularını belli etmemekte uzmandı. Uzman bir seri katil ? Hah ! Dedektifler hep paranoyak olurdu . Bu işin altın anahtarı buydu.
‘Bellaya rahatsız edenler vardı. Aslında onu rahatsız edenler hep vardır. Artık buna bir son vermem gerekiyordu, onlara saldırdım .Sizde benim yerimde olsanız aynısınız yapardınız ‘
Çaplıca bir düşününce , sorguladığı adama hak verdi . Bu iyiye işaret değildi. Topla kendini Dedektif !
‘Peki ya sonra ? Bardan kovulduktan sonra nereye gittin ?’
‘Eve geldim.’
‘Saat kaçta?’
‘Akşam 8’de’
‘Bella nın cesedi bulunmadan 1 saat önce. Bella büyük bir ihtimal 6 veya 7’de öldürülmüştü . Çünkü bulunduğunda ceset sıcaktı. ‘ diye düşündü Rizzoli ama bunu Victora söylemedi.
‘Sence Bella neden seninle gelmedi?’
‘Bilmiyorum beklide onu barın önünde beklemeliydim. Bekleseydim ,hayatta olurdu.’ Victor başını ellerinin arasına aldı ve titremeye başladı.
Rizzoli ne yapacağını şaşırmıştı. Yanına gidip teselli mi etmeli yoksa soru sormaya devam etmeli? Teselli edemezdi, onun işi soru sormak ve işleri çözmekti! Hem o ne zamandan beri duygularını işe katıyordu ?!
Sorularına devam etmedi.Victor,Myron’un anlattıklarından farklı bir şey anlatmıyordu. En iyisi onu acısıyla baş başa bırakmak diye düşündü ve ayağa kalktı. Victor ayağa kalktığını görünce o da kalktı.
Rizzoli elini uzattı ve ‘üzgünüm’ dedi. Victor teşekkürler anlamında gülümsedi.
Rizzoli eve evine vardığında saat 12 olmuştu. Gözlerini ovuşturdu ve başının döndüğünü hisseti. Suçu hemen strese atmıştı bile. Mutfağa girip bir şeyler atıştırmak en iyisi olabildi diye düşündü ama çalan telefonu ona engel oldu.Boby arıyordu.
‘Senin evinde saat yok mu ?’
‘Var. Neden ki?’ Rizzoli , Bobynin saflığa güldü.
‘Başımın belası mısın sen .’
Boby bir kahkaha attı ve sonra devam etti;
‘Peki, Bella’nın amcası Bill dün gece 10 gibi Victor’un evine gitmiş. Şimdi söyle kim kimin belası ?’

ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 28i1cnc500/5000İntikam |11.Bölüm FİNAL. 261f97k  (500/5000)
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:33 pm

Yine süpersiin.♥
Devam meleğim.
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:41 pm

Uff süper devam Melek takipçinim hem de sıkı sıkı :D
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:43 pm

Gerçekten o kadar iyimi . Çok mutlu ettiniz ya . İyiki varsınız. seçose
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:50 pm

Aynen yaa.♥
Devam hadi meleek.
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:52 pm

Heyy bir günde bir bölüm koyabilirim sdfghjş
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:56 pm

O zaman yarın 2 bölüm koy çünkü doğumgünüm Zha
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 4:58 pm

Tamam sana özel bir şeyler yaaprım seçose
ladybee.
Süper Üye
Süper Üye
ladybee.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeSalı Tem. 19, 2011 5:01 pm

Oleey.<3<3<3<3 hayal
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 1:01 am

İntikam |11.Bölüm FİNAL. Vfvgf10

-3. Bölüm-
Son beş yıldır her çalışma gününde yaptığı gibi bu sabahta 5 ‘te kalktı ve biraz spor yaptıktan sonra yeni görevi için hazırlanmaya başladı.
New York’ta yaşıyordu ama yeni işi gereği Boston’a gitmesi gerekiyordu. Boston’dan kötü ayrılmıştı. Kötü anıları vardı orda .Hiçbir zaman kaçılamayan kötülenen anılardan. Eskiyi düşünmek üzmüştü onu.
Boston’a iş için gideceğini hatırlattı kendine. O’nu bulmak gibi bir niyeti asla olmayacaktı.
Boston’a gitme vakti gelmişti. Havaalanına gitmek üzere arabasına bindi. Son hızla gidiyordu. İlk eşinden sonra sevdiği tek şey Hız yapmaktı !
--
‘Tamam bir daha gözden geçirelim. Kız amcasından şiddet görüyor ve evinden ayrılıyor. Sonra Victor’la tanışıyor. Bir akşam Bar’a gidiyorlar. Victor bardan sağlam çıkıyor ama kız ölü çıkıyor. Kız en son 19 yaşında poz veriyor . Birincisi Mips dergisine poz vermesini sağlatan kim ? İkincisi Victor bardan kovulduğunda Bella neden peşinden gitmedi ? Üçüncüsü Bella’nın amcası yani Bill neden Victor’un evine gitti ve Victor bunu bana anlatmadı ?’
‘ Bunların cevaplarını bilsem olayı çözerdim’ diye dalga geçti Boby .
Rizzoli bu kadar rahat olmasına kızmıştı.
‘Sanırım bu işi tek başıma halledeceğim’ diye söylendi Rizzoli. Fakat onun için sorun değildi .Yalnız çalışmayı seviyordu .
‘Rizzoli , bu olay için 3 dedektifle birlikte çalışacaksın. ‘
Rizzoli boğazına bir şey kaçmış gibi öksürmeye başladı ! İş arkadaşlarımı hayır hayır buna hazır değildi !!
‘Kimseyi istemiyorum!’ diye bağırdı Rizzoli.
‘Sana ne istediğini sormadım !’
Zaten ne zaman sordun ki !? diye düşündü Rizzoli. Boby ne derse o oluyordu .Rizzoli iş arkadaşlarını sevmeyeceğine emindi . Sevmiş gibi yapabilirdi , bunu çok kez yapmıştı zaten .
--
Uçaktan inip özel arabasına bindi ve hemen şirkete gitti. Asansöre bindi ve ‘5’ tuşuna bastı . Biraz heyecanlanmıştı nedenini bilmiyordu ve içinde kötü bir his olmuştu. 5.kata gelince asansörden çıktı ve ‘BobyBurke’ yazan odaya girdi .
--
Rizzoli birlikte çalışıyormuş gibi yapacağı iş arkadaşlarını düşünüyordu .Kafasında bir sürü soru vardı ama odaya biri girince dikkati dağıldı . İçeriye giren sıradan biri değildi Rizzoli bayılacağını hissetti ama bunu kesinlikle belli etmemeliydi.’
‘Bay Boby’ dedi içeri giren adam .
BobyAdam’ı görünce sevindi .
‘Hoş geldin Adam Core ‘ dedi ve yanına giderek elini sıktı .
Rizzoli ne yapmalıydı ? Midesi bulanmıştı .Boby bilmeden cok kötü bir şey yapmıştı ! Yoksa biliyormuydu hatta bunu o ikisi mi planlamıştı ?Kesin kusucaktı..
BobyRizzoliye döndü ve ;
‘ Adam Core , bu RizzoliLevasre’
Rizzoli zorlukla elini uzattı ve tokalaştılar .
‘Tanıştığıma memnun oldum BayanRizzoli ‘ dedi Adam gülümseyerek .
Rizzoli bu gülümsemeyi tanıyordu. Adam , intikam aldığını sanınca böyle gülümserdi.
Rizzoli gülümsemekle yetindi.
Adam’ın bu olay için tamamen yanlış biri olduğunu düşündü. Eski kocası ile birlikte çalışamazdı !

Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: İntikam |11.Bölüm FİNAL.   İntikam |11.Bölüm FİNAL. Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 7:43 am

Eski kocası mı?
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 862795 İntikam |11.Bölüm FİNAL. 862795
Ben bittim bu hikayeye devam devam.
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 862795
İntikam |11.Bölüm FİNAL. 862795

İntikam |11.Bölüm FİNAL.
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» Kolombiyalı: İntikam Meleği
» Kolombiyalı: Intikam Meleği
» Resident Evil 5: İntikam