Demi Lovato Fan
Adsız Kitap - Sayfa 7 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Adsız Kitap - Sayfa 7 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adsız Kitap

+5
fayedunaway
Demilla.Lonasஜ
alisonloveato
Jamentha.
Pieve Di Cadore
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kadın Mesaj Sayısı : 11570
Doğum tarihi : 16/10/96
İş/Hobiler : Kitap okumak

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Adsız Kitap - Sayfa 7 28i1cnc5000/5000Adsız Kitap - Sayfa 7 261f97k  (5000/5000)
Adsız Kitap - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:16 pm

‘’Pekii. Ben gidiyorum. İyi düşün.’’

Kalktım ve Bill’i uğurladım. Ceren yanıma geldi.

‘’Konuşmak ister misin?’’

Buruk bir gülümseme takındım.

‘’Olur.’’

‘’Gerçekten daha genç olduğun için mi aldıracaksın?’’

‘’Aslında… Hayır. Şüphelerim var. Ya beni bırakırsa?’’

‘’Sanmıyorum. O seviyor. Ve senin için acı çekiyor! Aldırma o çocuğu. Bak teyze olucam yaa.’’

Elini karnıma koydu. Gülümsedim.

‘’Ben de acı çekiyorum. Onsuz olduğumda ve olmadığımda. Her türlü acıtıyor kalbimi. Bunu bile bile ondan vazgeçemiyorum.’’

Ellerimi yüzümle kapadım ve ağlamamak için derin bir nefes aldım. Elleriyle saçımı okşadı.

‘’Anlıyorum. Ama seni bırakmayacak o. Bunu herkes söylüyor. Dün konuşuldu mesela Geo,Gustav gayet olumlular. Böyle yaparak hem karnındaki bebeğe hem de kendine acı çektiriyorsun. Yapma böyle. Gerçekten seviyor. Hiç böyle olmadığını ben bile gördüm. Eğer farklı bir şey olsa söylerdim emin ol.’’

‘’Biliyorum. Ama onu kaybetme korkum…’’

‘’Onu böyle yaparak kaybediyorsun.’’

‘’Off. Hiçbir şey hakkında fikrim yok. Ama ondan kurtulmak istiyorum’’

Elimi karnıma koydum ve kalbimin sızladığını hissettim. O’na kurtulmak istiyorum demiştim. Ama o benim çocuğumdu… daha fazla düşünmeden konuştum.

‘’Yatmak istiyorum.’’

Koltuktan ve koşarak odama gittim. Yatağıma uzandım. Tom’un parfümü kokuyordu yastık… O kokuyordu… Yastığı aldım ve duvara fırlattım.

‘’Lanet olsun’’

Yorganda da onun kokusu vardı. İyice yorganı üstüme çekip uykuya daldım.

------Tom’un Gözünden---------

‘’Kardeşim… O sadece biraz bunalıma girdi. Seni seviyor. O çocuğu aldırmayacak.’’

Bense aynı şekilde dinliyordum. Ağlayarak … Hıçkırıklarla konuştum.

‘’Neden bana öyle dedi? Onu seviyorum. Ve bu canımı çok acıtıyor. O bizim çocuğumuz Bill! Ona nasıl kıyabilir? Yeterince sevmiyor mu?’’

‘’Hayır hayır. Böyle düşünme. Seviyor. Ama dedim ya bunalımda şuan.’’

‘’Nasıl bir duygu bilmiyorsun. O testi elime alıp baktığımda çok… Sevinmiştim. Ama aldırmak istediğini söyleyince dünyam başıma yıkıldı. Gözlerimin içine bakarak söyledi bunu. İçten…’’

‘’Tereddütleri olabilir…’’

‘’Geçmişimle mi yargılanıyorum? Bana hiçbir zaman güvenmedi. Bırakıp gideceğimi sanıyor. Ama bırakamam. Ona o kadar bağlandım ki…’’

Bill yaklaşıp bana sarıldı. Sadece kardeşim beni böyle yatıştırabiliyordu. Her şeye rağmen onu çok sevdiğimi anladım. Geri çekildim ve mırıldandım.

‘’Yatmalıyım.’’

Odaya girdiğimde Sofia’nın kokusuyla karşılaştım. Yine gözlerim doldu ve ağlamamı engelleyemedim. Bu kokuyu derin derin içime çektim ve gözlerimi kapadım.

---------Sofia’nın gözünden------------

Sabah kalktım ve hastaneye gitmek için üstümü giyindim. Ceren kapıyı tıklayıp içeri girdi.

‘’ Nereye?’’

‘’Hastaneye gidiyorum.’’

‘’Sofia… Düşündün mü?’’

‘’Çok düşündüm. Ben çıkıyorum.’’

Arabayı çalıştırdım ve gaza bastım. Diğer evin önünden geçerken Tom2u arabada gördüm. Beni takip ediyordu. Umursamadım ve gaza daha çok bastım. Hastaneye geldiğimde hızla arabamdan inip içeri girdim. Tom arkamdan seslendi.

‘’Sofia! Dur. Yapma bunu ikimize.’’

Dönüp arkamı baktım. Tom diz çökmüş bana bakıyordu. Kafamı sağa-sola salladım ve koşarak odaya girdim.

‘’Merhaba. Randevumuz vardı. Biliyorsunuz.’’

Doktor gözlerini bilgisayardan ayırdı ve bana baktı.

‘’Siz… Tom’un…’’

‘’Evet onun sevgilisiydim. Çocukta ondan! Ve onu aldırmak istiyorum.’’

‘’Birbirinizi seviyordunuz ama. Neyse oturun şöyle konuşalım.’’

Cevap vermedim ve oturdum.

‘’Bakın böyle kararlar birden verilmez. Şöyle düşünün onu hala seviyor musunuz?’’

‘’Evet.’’

‘’Ondan bir parça daha olacak. Üstelik o da bunu istiyor sanırım. Sizi birbirinize daha da bağlar. Çok güzel bir şeydir sevdiğin kişiden bir bebeğinin olması. Daha olgun olmadığın için bunu geç anlayabilirsin… Ama onu aldığında çok üzüleceksin. Tom da öyle olacak… Bir kez daha düşünmek ister misiniz? ‘’

Bir süre düşündüm. Çocuk olursa… Aslında kendi çocuğumu sevebilirdim. Annelik … Tom’u düşündüm. Şuan bile kahroluyordu. Ben de içim acıyarak karar verdim. Ama bu kararı değiştirmek istiyordum. Öyle de yapacaktım. Çünkü Tom’u ve kendimi üzmeye hakkım yoktu. Ayağa kalktım.

‘’İyi bir konuşmaydı. Onu aldırmayacağım.’’

Doktor gülümsedi ve elini uzattı. El sıkıştıktan sonra odadan çıktım. Tom hastanenin duvarına yaslanmış bekliyordu. Beni görünce kalktı ve yanıma geldi. Soran gözlerle bakıyordu.

‘’ Onu aldırmadım. Özür dilerim…’’

Yoluma devam ettim. Koridorda yürürken Tom geldi ve bana sarıldı.

‘’Teşekkür ederim… Çok teşekkür ederim sana.’’

Gözlerimi kapadım ve bir süre Tom’a sarıldım. Mırıldandı.

‘’Seni bırakmayacağım. Söz.’’

Elimden tuttu ve beni arabaya doğru çekiştirdi. Gülümsedim.

‘’Bill’i ararım arabayı getirir. Şimdi bir yere gidip konuşalım.’’

Yol boyunca hiç konuşmadım. Bir kafeye oturduk. Tom konuştu.

‘’Çok mutlu ettin beni. Eğer aldırsaydın ölürdüm. Ama bir sorum var. Onu neden aldırmadın?’’

‘’Günahı olmayan bir çocuğa nasıl kıyabilirim diye düşündüm. Üstelik bu benim ve senin çocuğun… Bunu yapamadım.’’

Elimi tuttu. Ve gözlerime baktı.

‘’Seni çok seviyorum. ‘’

Gözlerinden bir damla yaş düştü. Kalktım ve ona tekrar sarıldım. Ve bir kez daha onun kollarında buldum huzuru…ve aşkı. Gözlerimi kapadım ve mırıldandım.

‘’Seni seviyorum… Hiç sevmediğim kadar.’’

Etraftan alkış sesleri yükseldi. Geri çekildim ve baktım. Bizi alkışlıyorlardı. Gülümsedim ve Tom’a yaklaşıp onu öptüm. Alkışlar iyice yükselmişti. Geri çekildik. Karşımda Bill,Gustav ve Georg’u gördüm. Güzel bir gülümsemeyle bizi izliyorlardı. Tom’un elini tuttum ve bizi alkışlayanların arasından oraya doğru hareket ettim…
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kadın Mesaj Sayısı : 14080
Doğum tarihi : 11/02/97
İş/Hobiler : ps.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Adsız Kitap - Sayfa 7 28i1cnc5000/5000Adsız Kitap - Sayfa 7 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:24 pm

Sonu süper sanki sahnedesinde şarkın bitmiş ve seni alkışlayan seyirciler süper. Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_biggrin
ceren
Yeni Üye
Yeni Üye
ceren

Kadın Mesaj Sayısı : 19

MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:26 pm

süper l*****nnnnnnnnnn Very Happy iyi ki aldırmadı yaa Very Happy
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:29 pm

Evet.Very Happy:D
Onlar hep süper. Canlarım benim. Tom ağladı yine. Kıyamam sana ben. Ağlama birtanem.
Ceren'im hiç aldırır mıyım ben ona? .Very Happy:D
Tom'u üzdürmem.
Eğer üzülürse Adsız Kitap - Sayfa 7 515747
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:48 pm

Süper..Devam
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 4:58 pm

Yarın koyacağız. Yeter 2 bölüm.Very Happy:D
Beğenmene sevindim meleğim.^^
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 5:38 pm

Evet kanka devam hadi büyük bölüm millet Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_lol
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 5:39 pm

Ceren’e sarıldım.

‘’Teyze oluyorsun…’’

Kulağımın dibinde bir çığlık attı. Gülümsedim ve tekrar Tom’un elini tuttum. Elini belime attı ve fısıldadı.

‘’Eve gidelim mi? Ondan sonrada bir yemeğe çıkarız. Baş başa…’’

‘’Pekii.’’

Eve geldiğimizde direk banyoya gittim ve elimi yüzümü yıkadım. Sonra kendime aynada baktım. Odama gittim ve gardırobumdan siyah uzun elbisemi çıkartıp giydim.

‘’Toooooooooooom. Gelir misin?’’

Tom içeri girdi.

‘’Fermuar…’’

Gülümsedi ve elbisenin fermuarını çekti.

‘’Çok güzelsin.’’

‘’Teşekkürler. Makyaj çantamı aldım ve aynanın karşısına oturdum. Kırmızı ruju dudaklarıma sürdüm ve gözlerime rimel çektim. Tom seslendi.

‘’Sofia ne zaman vaktinde hazırlanacaksın?’’

‘’Bekle biraz yaa.’’

Allığı aldım ve hafifçe yanaklarıma sürdüm. Saçlarımı da maşayla şekillendirdim. Siyah çantamı da alıp aşağı indim. Tom bakakalmıştı.

‘’Ne oldu?’’

‘’Çok güzelsin ama sen yaa. Mükemmel olmak zorunda mısın?’’

‘’Of Tom. Hadi gidelim.’’

Gülümsedim ve ayakkabımı giyip koluna girdim. Arabanın kapısını açtı.

‘’Ooo. Çok cömert’iz.’’

‘’Her zaman…’’

Arabaya bindim. Yolda her fırsatta bana bakıp gülümsüyordu.

‘’Tom trafiktesin.’’

Gülümsedi ve yola odaklandı. Geldiğimiz yer oldukça güzeldi. Restoranın altın sarısı ışıkları çok ihtişamlı duruyordu. Tekrar Tom’un koluna girdim. Restorana girdiğimizde kimse yoktu. Gülümsedim.

‘’Neden kimse yok?’’

‘’Bilmem…’’

Bu işte bir iş var diyerek masanın olduğu tarafa yürüdük. Tom sandalyemi çekti ve ben de oturdu. Arkadaki fon müziği bir restorandan çok romantik ortamları andırıyordu. Masadaki yemekler önceden hazırlanmıştı. Biz gelmeden az önce. Çünkü yemeklerin kokusunu alabiliyordum. Garson şarap getirdi ve kadehleri doldurdu. Tom gülümsedi.

‘’Başlayalım mı?’’

Gülümsedim ve şaraptan bir yudum aldım. Tom tekrar konuştu.

‘’Çok mutluyum.’’

‘’Ben de.’’

‘’Hani seninle konuşmuştuk ya. Erken karar vermeyelim bazı şeylere diye. Ben seninle mutluyum ve artık sensiz yaşayamaz hale geldim. Hayatımın bir parçası oldun. Sana aşık oldum… Bu iyi bir duygu. Ve bunun sonsuza dek sürmesini istiyorum. Hayatımın sonuna kadar seninle yaşamak istiyorum.’’

Cebinden kırmızı bir kutu çıkardı ve açtı. Sonrada ellerimi tuttu.

‘’Benimle evlenir misin?’’

Bu soruyu kutu açıldıktan sonra bekliyordum. Ama şaşkınlığımı gizleyemedim. Bir süre cevap vermeden oturdum ve sonunda konuştum.

‘’Hayatımın sonuna kadar seninle olacağım… Evet.’’

Gülümsedi ve kalkıp yüzüğü parmağıma taktı. İkimiz de ayaktaydık. Tom yaklaştı ve ellerini ensemde kenetledi. Ben de ona yaklaştım ve kollarımı omzuna attım. Elleri ensemden çeneme doğru indi. Ve sonunda dudaklarımız birleşti. Sonra geri çekilip Tom’a sarıldım ve gözlerimden iki damla yaz süzüldü.

‘’Seni seviyorum.’’

‘’Seni seviyorum.’’
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 5:42 pm

Süper ya hayatta olmayacak bir şey Tom evleniyor mucize Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_eek Adsız Kitap - Sayfa 7 256914 .Kanka çok kısa mı olmuş ne Adsız Kitap - Sayfa 7 8974 .Neyse devam. Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_biggrin
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 5:44 pm

Haha. Meraklansınlar işte.Very Happy:D
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 6:20 pm

Süperr
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 12:23 pm

Beğenmene sevindim kuzum.^^
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 5:12 pm

Devam.
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
ceren
Yeni Üye
Yeni Üye
ceren

MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 1:27 pm

süper kankaaa Very Happy
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 5:21 pm

Bekle yavrum. Az kaldı. Yarın devam.Very Happy
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 11:21 am

Evet devam kanka hadi ya.Neyse şimdi hikaye yazıyoruz. Adsız Kitap - Sayfa 7 256914
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 12:20 pm

Özge'me teşekkürler!Very Happy:D
-------------------------

Tom elimden tuttu ve restorandan çıktık. Bana gülümsedi. Bense hala olayın şokunu atlatamadığım için herhangi bir tepki veremiyordum. Tom konuştu.

‘’Şimdi bize gidelim. Bu haberi bizimkilere söylemeliyiz.’’

‘’Ah. Bence de.’’

Evin önünde durduk ve Tom kapıya doğru yürüdü. Biz anahtarla içeri girmeden kapı açılmıştı. Kapıyı açan Bill’di. Beni görünce gülümsedi.

‘’Oo bu ne güzellik.’’

Bir tebessümle içeri girdim ve koltuğa oturdum. Tom da yanıma gelip elimi omzuma attı ve bana baktı. Bu sefer Ceren olanları anlamaya çalıştı.

‘’Bir şey mi oldu?’’

Tom güldü.

‘’Evet.’’

Bill merakla karşımıza oturdu.

‘’Ne oldu?’’

Tom tekrar bana baktı. Benim söylememi istiyordu. Ben de elimi kaldırdım. Ceren anlamıştı.

‘’Tom bana evlenme teklif etti.’’

Gülümsedim. Ceren kalkıp bana sarıldı.

‘’Haha! Söylemiştim. Tebrikler.’’

Bill’e baktım. Gözleri parmağımdaki yüzüğe kenetlenmişti ve tokatlanmış gibi bir ifadesi vardı. Tom Ceren’le konuşuyordu. Ben de Bill’in yüz ifadesinin düzelmesini bekliyordum. O şoku atlatsın diye beklerken gözlerinden 2 damla yaş süzüldü ve yavaşça kalkıp yukarı doğru yürüdü. Bir an kendimi kötü hissetmiştim. Tom’un kolunu omzumdan çekip kulağına mırıldandım.

‘’Bill’e bakıp geliyorum. Siz gelmeyin.’’

Tom gülümsedi. Ben de yukarı gittim. Bill merdivenin en üst basamağına oturmuş ağlıyordu. Yavaşça merdivenleri çıkıp yanına oturdum.

‘’Bill?’’

Cevap vermiyordu. Ve hala ağlıyordu. Elini tuttum.

‘’Bill? Ne oldu?’’

‘’Yok, bir şey. Sadece şimdi beklemiyordum bunu. Şaşırdım.’’

Yaklaşıp Bill’e sarıldım. Ve mırıldandım.

‘’Bill… Hala beni sevdiğini biliyorum. Ama olmaz. Biz yapamayız bu saatten sonra. Acı çekmeni istemiyorum. Çünkü ikimiz olamayız. Bunu sen de biliyorsun. Lütfen unutmaya çalış beni. Lütfen.’’

Bill de bana sarıldı. Ve hıçkırıklarla konuştu.

‘’ Yapmaya çalıştım. Seni unutmaya çalıştım. Ama her deneyişimde sana daha çok bağlanıyorum. Senden kopamam ki artık… Gerçekten âşık oldum. İlk defa. O da kardeşimin sevdiği kız. Çok şansızım. Hayatım boyunca aşkı aradım. Tam buldum derken…’’

Gözlerimden iki damla yaş süzüldü. Evet. Bill aşkı aramıştı hayatı boyunca. O her şeyi hak ediyordu. En iyisini, en güzelini. Ama o da farkındaydı benim Tom’u sevdiğimin… Geri çekildim ve Bill’in gözlerine baktım.

‘’Sevimli dostum olmaya devam etmeni istiyorum. Seni çok seviyorum. Ve ben böyle mutluyum. Tom’la… O olmadan yaşayamam. Tıpkı senin gibi. Hala dost kalabiliriz…’’

‘’Tamam. Senden Tom’u bırakıp benimle gelmeni istemeyeceğim. Çünkü evet. Sen böyle mutlusun. Ve sen mutluysan ben mutlu olmasam da olur. Çünkü senin bir yerlerde mutlu olduğunu bilmek beni de mutlu eder.’’

Bill’e tekrar sarıldım.

‘’Teşekkür ederim. Ne kadar büyük bir kalbin var. Seni bu yüzden seviyorum.’’

Geri çekildim ve kalktım.

‘’Aşağı inelim mi?’’

Bill gülümsedi.

‘’Yüzümü yıkayıp geliyorum.’’

Aşağı indim. Ceren bana baktı ve mutfağı işaret etti. Tom’a çaktırmadan mutfağa yürüdüm. Ceren de geldi.

‘’Bill nerde?’’

‘’Yukarda. Yüzünü yıkayacak.’’

‘’Tamam.’’

Tom’un yanına oturdum. Başını bacağıma koydu.

‘’Yarın bir gün alacağım. Ee sevgilim. Ne zaman evleniyoruz?’’

Onu düşünürken aklıma annem geldi.

‘’A-aaa. Annem!’’

Hemen cep telefonumu aldım ve annemi aradım. Annemin ince sesi daha bir coşkulu gelmişti.

‘’Sofia! Kızım! Nasılsın?’’

‘’Çok iyiyim anne.’’

Sesinin inceliği artmıştı.

‘’Ne oldu?’’

‘’Imm… Şeey. Anneciğim seninle erkek arkadaşımı tanıştırdım ya.’’

Sesi bu sefer şüpheliydi.

‘’Tom… Ayrıldınız mı?’’

Tom gülümsedi.

‘’Aa. Hayır. O bana… şey… nasıl desem…’’

‘’Kızım söyler misin artık?’’

‘’Tamam. O benim artık müstakbel koca adayım!’’

‘’Ne bu bir şaka olmalı!’’

‘’Hayır anneciğim. Bu akşam bana evlenme teklifi etti.’’

Annem hala şoktaydı.

‘’A-aa. Çok güzel bir haber. Bir tarih aldınız mı?’’

‘’Hayır. Size haber vereceğim. Şimdi kapatmalıyım. Bay-bay.’’

Telefonu kapattım ve Tom’a baktım.

‘’Bence haftaya olsun nikah… Yarın Simone’nin yanına gitmeliyiz.’’

O da telefonunu aldı ve Simone’yi aradı.

‘’Aaah. Simone! Mükemmel bir haberim var sana! Aah hayır. Hani bir süredir sevdiğim kız vardı ya. Evet! Sofia. Onunla evleniyorum! Teşekkürler. Kapatıyorum.’’

Telefonu koltuğa koydu ve güldü.

‘’Şimdi uyuyup dinlenelim. Yarın düşünürüz!’’

Tom’un elinden tuttum ve kalktım. Odaya doğru yürüdük.
ceren
Yeni Üye
Yeni Üye
ceren

MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 6:16 pm

bebeğimm Very Happy
süperdin yinee Very Happy
bak mutlaka devamını erken koy Very Happy
çatlıcam yoksa Very Happy
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 6:46 pm

ceren demiş ki:
bebeğimm Very Happy
süperdin yinee Very Happy
bak mutlaka devamını erken koy Very Happy
çatlıcam yoksa Very Happy
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 8:48 am

Ayy minnoşlarım benim.Very Happy:D
Özge'mle yazdığımızda koyarız.Very Happy
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 8:59 am

Hihihi süperdi yine bu bölüm.Tabi bizim elektrikler gitmeseydi daha iyi olcaktı benim için. Adsız Kitap - Sayfa 7 256914
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 10:21 am

Elektirikler zhaa zhaa
Devamm
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 11:12 am

Aman eksik yazıyorum işte boş ver Adsız Kitap - Sayfa 7 256914
Şuan yazıyoruz.
Pieve Di Cadore
Emekli
Emekli
Pieve Di Cadore

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 11:21 am

Odadan içeri girdik. Ben yatağa oturdum. Tom gülümsedi ve dolabından pijama takımı çıkardı.

‘’Al bunları. Bak ben kokuyorum.’’

Güldüm. Ve pijamalara sarıldım.

‘’Demek benim sevgilimin pijamalarını giyeceğim bu gece. Çok iç açıcı. Teşekkürler hayatım.’’

‘’Ne demek. Gel fermuarını çekeyim.’’

‘’Tom!’’

‘’Tamam bir şey yapmicam. Sadece yardım edicem.’’

Tom’a arkamı döndüm. İlk önce boynumdaki kolyeyi çıkardı. Sonrada elbisemin fermuarını açtı. Sonrada odadan çıktı. Bende elbisemi çıkarıp siyah pijamaları giydim ve aşağı indim. Bill güldü.

‘’Ya zayıfsın zaten iyice yok olmuşsun. Benim pijamalar bile bol geliyor Tom! İyi bak Sofia’ya.’’

Tom güldü ve elini belime attı.

‘’Duydun mu? Yemek ye biraz bebeğim.’’

‘’Ama yiyorum…’’

Hep beraber güldük. Tom elimi tuttu.

‘’Uyuyacaktık biz. İyi geceler.’’

Bill ve Ceren’e el salladım. Yukarı çıktık. Tom hemen yatağa yattı ve yorganın içine girdi. Ben de ışıkları kapatıp yanına yattım. Yaklaştı ve sarıldı.

‘’Çok güzel bir anne olacaksın.’’

‘’Çok iyi bir baba olacaksın.’’

Burnuma bir öpücük kondurdu ve yavaşça dudaklarıma doğru indi.

‘’Tom! Uyuyoduk hani?’’

Gülümsedi.

‘’Ya Toom. Bana ne uyicaz.’’

‘’Pekii. Uyuyalım. İyi geceler hayatım.’’

‘’Sana da bebeğim.’’

Sabah yanağımda bir dudak hissettim. Gözlerimi açtığımda Tom kalkmış yatakta oturuyordu.

‘’Günaydın sevgilim.’’

‘’Günaydın.’’

Kalktım ve banyoya doğru yürüdüm. Çeşmeyi açıp elimi yüzümü yıkadım ve havluyla silip aşağı indim. Bill kalkmış mutfakta yemek hazırlıyordu. Bana döndü ve gülümsedi.

‘’Günaydın.’’

Kollarımı açıp gerindim ve esnedim.

‘’Günaydın. Ne hazırlıyorsun?’’

‘’Kahvaltılıklar ver. Peynir,zeytin gibi. Yumurta yaptım. Ve Sezar salatası! Özel olarak istediğin bir şey var mı?’’

‘’Mönü süper. Yok sağ ol. Yardım etmeliyim. Belki de masayı hazırlarım.’’

Elini omzuma koydu.

‘’Yok ben hazırlarım. Sıra bende!’’

Gülümsedim ve gidip salona oturdum. Tom’un telefonunda oyun oynadım. Bill eline tabak ve çatal alıp birbirine vurdu.

‘’Yemek hazır!’’

Gülümsedim ve masaya oturdum. Tom da gelmişti. Bir peynir aldım ve tok olduğumu hissettim. Çatalı masaya koyup bekledim. Tom konuştu.

‘’Neden yemiyorsun? Beğenmedin mi yoksa. Başka bir şey hazırlayabilirim.’’

Gülümsedim.

‘’Gerek yok aç hissetmiyorum.’’

Tom çatalımı aldı ve zeytine batırıp ağzıma tuttu. Kafamı sağa sola çevirdim.

‘’Yemicem!’’

Hala tutuyordu. Sandalyesinden kalktı ve yanıma oturdu.

‘’Aç ağzını bebeğim. Bak şunu ye bitecek.’’

‘’Ya tokum!’’

‘’Uçak geliyo uçak. Wuuuuuuuu.’’

‘’Tom yemicem.’’

‘’Bak bunu ye bi daha vermicem.’’

Ağzımı açtım ve zeytini aldım. Bu sefer ekmeğe reçel sürüp ağzıma tıktı. Onu da yemek zorunda kaldım. Tom gülüyordu. Bardaktaki kolayı da ağzıma tuttu.

‘’Ya of tamam yeter bu kadar.’’

‘’Ye hayatım ye. Bak bebeğimiz sağlıklı olmalı. Sen yemezsen nasıl beslenebilir?’’

Elini karnıma koydu. Bill güldü.

‘’Bence kilo almaktan korkuyor.’’

‘’Alakası yok. Gerçekten toktum.’’

‘’Neyse birde şu çikolatanı ye. Lütfen. Beni seviyorsan.’’

Söylene söylene çikolatayı da yedim.

‘’Tarih almadık biz! Ne zaman evleniyoruz? Hep boşuz yarın bile olur!’’

Güldüm.

‘’Ben biyere kaçmıyorum. Haftaya yapalım bence. ‘’

‘’Evet. Olur. Yaz geldi zaten. İlk tatilimizi de yaparız.’’

‘’Anneme mesaj çekiyorum.’’

‘’Nikah başvurusu yapmaya gidiyorum.’’

Tom masadan kalktı ve gitti. Anneme mesaj çektim. Ceren güldü.

‘’Vay be. Çok garip.’’

Bill konuştu.

‘’Nedir garip olan?’’

Ceren ellerini kaldırdı.

‘’Şok şok şok. Tom Kaulitz evleniyor!’’

Gülümsedim ve masadan kalkıp kahvaltılıkları mutfağa götürdüm.
Jamentha.
Emekli
Emekli
Jamentha.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Adsız Kitap   Adsız Kitap - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 11:28 am

Adsız Kitap - Sayfa 7 256914 Adsız Kitap - Sayfa 7 256914 Adsız Kitap - Sayfa 7 256914 Şok şok şok Tom Kaulitz evleniyor. Adsız Kitap - Sayfa 7 256914 Adsız Kitap - Sayfa 7 256914 Adsız Kitap - Sayfa 7 256914

Bak yine ne güzel olmuş. Adsız Kitap - Sayfa 7 256914 Tam kopmalık bir bölümdü. Adsız Kitap - Sayfa 7 256914

Adsız Kitap
7 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» En Son Okuduğunuz Kitap
» Defter/Kitap
» Kitap okumak.
» Sizi En Çok Etkileyen Kitap
» Lady Gaga'dan Kitap Sürprizi!