Demi Lovato Fan
Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı!

4 posters
YazarMesaj
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 28i1cnc5000/5000Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 261f97k  (5000/5000)
Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! Empty
MesajKonu: Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı!   Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 7:07 pm

Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! ZKDYY
Demi Lovato'nun 20 Eylülde çıkacak albümünün şarkı listesini sizlerle paylaşmıştık. Ve albümünde 10. sırada olan 'Give your heart break' şarkısınının Jaden Michaels yorumuyla internete sızdığını da. Artık yavaş yavaş albümün parçaları tamamlanıyor gibi. Demi twitterına albümündeki şarkıların sözlerini paylaştı! Hepsini değil tabikide ama bakalım biz şarkılar nelerden bahsediyor ? Orjinal dili için resmini de koyduk.
- Ben önemsiz biriyim, düşmesi ve kırılması kolay #Unbroken
- Aşkın bir silahsa ellerimi kaldırırdım, beni bitireceksen teslim olurdum #holdup #Unbroken
- Benim aşkım bir yıldız gibi, beni her zaman göremezsin ama orda olduğumu daima bilirsin. #myloveslikeastar #Unbroken
- Işık kalbimde, ışık ayaklarımda, ışık gözlerinin içinde, konuşamıyorum bile bunu bilebiliyor musun? Beni nasıl zayıf birisi yaptın ?#lightweight #Unbroken
- Bu muhtemelen senin için en iyisi, sadece senin için en iyisini istiyorum, ve eğer takıldığında o zaman senin için en iyisi değilsem....#fixaheart #Unbroken
`quєєп
Süper Üye
Süper Üye
`quєєп

Kadın Mesaj Sayısı : 2881

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 28i1cnc945/5000Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 261f97k  (945/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı!   Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 7:33 pm

ben bu konuyu açmıştım.
http://jonasbrothersfanclub.hareketforum.com/index.htm
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 28i1cnc5000/5000Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı!   Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 9:31 pm

Evet ama sen albüm'deki şarkıları paylaşmışsın ben sadece Unbroken'ın sözlerini paylaştım.
Üstelik o konuda vardı.
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 28i1cnc1510/5000Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı!   Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! Icon_minitimePerş. Eyl. 15, 2011 9:08 am

Teşekkürler.
http://aniltetikfan.hareketforum.net
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı!   Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı! Icon_minitimeCuma Eyl. 16, 2011 9:04 pm

Ayy yerim yaa.
Çok güzel. <3<3<3
http://demilovatofan.forum-canada.com

Demi Lovato Unbroken Albümünün Şarkı Sözlerini Paylaştı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Twitterda Hold Up , My Love is Like a Star , Light Weight ve Fix a Heart'ın Bir kısım Şarkı Sözlerini paylaştı.
» Demi Lovato 'Unbroken' Albüm Kapağı!
» Demi Lovato'nun Yeni Albümünün Adı Belirlendi
» Unbroken - Demi Lovato, NYC
» Demi Lovato Dishes on "Unbroken"