Demi Lovato Fan
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı

+3
Lessie
Boddah.
fayedunaway
7 posters
YazarMesaj
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 28i1cnc1405/5000Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 261f97k  (1405/5000)
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Empty
MesajKonu: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimePerş. Ara. 01, 2011 9:10 pm

Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 1-ESNO

Daha 19 yaşında, yeme bozukluğuyla savaştı ve duygusal çöküntüye uğradı. Yeniden doğmaya hazır biri varsa o da Demi Lovato. Bakalım Demi Lovato, hayatını nasıl sadeleştirmiş.

Glamour: Çekilen fotoğrafların çok hoş. Yeni görünüşünü sevdim. Sana göre "güzel" nedir?
Demi Lovato: Dayanıklı olmanız ve kendinize güven duymanız. Bence kendini bilen kadınlar güzeldir.
G: Sence sen kendini biliyor musun? Yoksa hala öğrenmeye mi çalışıyorsun?
DL: Kendimi tanıdığımı hissediyorum. Kendimi güzel hissediyorum. Dayanıklı ve güvenli.
G: Dışarı çıkarken nasıl bir makyaj yaparsın?
DL: Kapatıcı, fondöten, allık, rimel. Makyaj yapmadan da kendimi göz kamaştırıcı hissedebiliyorum. Özellikle dudaklarım. Doğuştan kırmızımsılar. Yani bazen ruj sürmediğim oluyor.
G: Son 1 senede görünüşünde nasıl değişiklikler oldu?
DL: O an ne durumdaysanız, o görünüşünüze de yansıyor. Az makyaj beni rahat hissettiriyor.
G: Tedaviden sonra iz bırakan ne oldu?
DL: Tedavi sırasında başından hayal bile edemeyeceğim derecede kötü olay geçmiş bir çok genç ve hatta benden büyük insanlarla tanıştım. Eskiden daha dar görüşlü bir insandım ve artık insanları yargılamamayı öğrendim.
G: Bileğindeki kesik izlerinin üstüne dövme yaptırdığın doğru mu?
DL: Bence kesikler savaş yaraları gibi. Başından geçenleri ve bunun içinden nasıl güçlü çıktığını gösteriyor. Dövmemde "Güçlü ol" yazıyor. Artık onlara bakıp, hala yaşadığıma şükredebiliyorum.
G: Kendine düzenli olarak yaptığın en sağlıklı şey ne?
DL: Dua etmek. Yatmadan önce ve uyandıktan sonra dua ederim.
G: "For the Love of a Daughter" şarkının sözlerinden bahsetmek istiyorum. Şarkı ailedeki savaştan bahsediyor ve diyorsun ki "Bencil ellerin her zaman daha fazlasını bekliyor." Bu küçüklüğünde yaşadığın bir olayla mı ilgili?
DL: Bence insanlar bu sözü abartıyor.
G: Ne demek istiyorsun? İnsanlar bu sözlerin taciz ile ilgili olduğunu mu düşünüyorlar?
DL: Bence insanların bu kadar kelimesi kelimesine uygun olması gerekmiyor. Yani bu parasal birşey de olabilir.
G: "Skyscraper" şarkısında "Devam et ve beni yıkmaya çalış. Yerden yükseliyor olacağım." Bunu kime söylüyorsun?
DL: Beni yıkmaya çalışan herkese. Herkesin hayatında kabadayı, eski sevgilisi gibi onları yıkmaya çalışan insanlar olmuştur. Ben, tedaviye gittiğimde yanımda olmayan insanları düşünüyorum. Benim için çok kötü zamanlardı çünkü yanımda sadece bir kaç kişi vardı. Etrafımda bir çok sahte arkadaşlıklar vardı. Bu şarkıyı onlara söylüyorum.
G: Bir de diyorsun ki "Bir kalbi asla düzeltemezsin." Bu söze inanıyor musun?
DL: Her kalbin kırıldığında, kaybolan bir parça oluyor. Bence bu parçayı bir daha bulmanız imkansız. Ama zamanla yeni arkadaşıkların ve seni mutlu eden diğer şeylerle bandajlayabiliyorsun.
http://fayesdunaways.tumblr.com/
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 28i1cnc5000/5000Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimeCuma Ara. 02, 2011 1:03 pm

Yerim ya aşkım benim :(' ♥
Sağol canım
Lessie
Aktif Üye
Aktif Üye
Lessie

Kadın Mesaj Sayısı : 1958
Doğum tarihi : 22/04/20
İş/Hobiler : Cem Adrian, Adele, Tumblr..

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 28i1cnc1350/5000Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 261f97k  (1350/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimeCuma Ara. 02, 2011 2:54 pm

Tesekkürlerrr :)
https://twitter.com/#!/xxmiss_nothing
fayedunaway
Süper Üye
Süper Üye
fayedunaway

Kadın Mesaj Sayısı : 4146
Doğum tarihi : 15/04/97
İş/Hobiler : photoshop.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 28i1cnc1405/5000Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 261f97k  (1405/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimeCuma Ara. 02, 2011 2:59 pm

Rica ederim :)
http://fayesdunaways.tumblr.com/
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 28i1cnc5000/5000Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimeCuma Ara. 02, 2011 9:04 pm

Helios .' demiş ki:
Sağol canım
http://demilovatofan.forum-canada.com
obliviate.
Yönetici
Yönetici
obliviate.

Kadın Mesaj Sayısı : 10903
Doğum tarihi : 12/03/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 03, 2011 9:06 am

Lessie demiş ki:
Tesekkürlerrr :)
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 28i1cnc1510/5000Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 03, 2011 11:20 am

kesik izleri ♥
sapol
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 28i1cnc1060/5000Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı   Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı Icon_minitimeC.tesi Ara. 03, 2011 7:38 pm

Helios .' demiş ki:
Sağol canım

Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Glamour dergisi 2012'nin en seksi erkeklerini seçti !
» Demi'nin Teen.com Röportajı.
» DEMI LOVATO WEBCHAT RÖPORTAJI
» Demi Lovato ELLE Dergisi
» M Dergisi, Niall ve Demi'den bahsetti.