Demi Lovato Fan
Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı

2 posters
YazarMesaj
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 28i1cnc230/5000Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 261f97k  (230/5000)
Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı Empty
MesajKonu: Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı   Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı Icon_minitimePtsi Ocak 16, 2012 8:25 pm

V: Kanada'ya ne sıklıkla gidiyorsun ?
JB: Çok az gidiyorum. Şükran günlerinde ailemi görmeye gidiyorum. Ama onun dışında gerçekten pek gitmiyorum.
V: Birkaç gün önce birşeyler kopya ettiğini ve bu yüzden haftada 2 gün boş olduğunu duydum ? Hala ediyor musun:
JB: Evet hala yapmaya devam ediyorum. Bir albüm yaptığımda, çok boş zamanım olmuyor çünkü çalışmamı ilerletmem gerekiyor. Ama onun dışında Haftada 2 gün boşum evet.
V: Peki 2 gün boyunca ne yapıyorsun ?
JB: Sadece arkadaşlarımla takılıyorum. Sinemaya gidiyoruz. Sık Sık Jaden [Smith]'in yanına gidiyorum.
V: Kulağa sağlıklı geliyor. Hadi senin bu yere nasıl geldiğini konuşalım. Madison Square Garden'da kapış kapış gittin bunun hakkında ne düşünüyorsun ?
JB: Taylor Swift'in performansını Scooter ile birlikte izlemek için gittim. Ve herkes ellerini bir sağa bir sola doğru sallıyordu. Herkesin bunu yapması için ikna ediyordu. Dedim ki 'Burda olmak ve insanların kollarını bir sağa bir sola dalgalandırmasını istiyorum'. Ve Scooter da bana 'Belki bir gün olur' gibi baktı. Ve 2 yıl sonra ise albümlerim çok sattı. ve beni en çok satan genç adam seçtiler.
V: Gelecek 3 yıl içinde ne yapmayı hedefliyorsun?
JB: Farklı hedeflerim var. Yurtdışı gibi, Londra. 02 Arena da 2 kere gösteri yaptım. Ama en büyük hedefim yanlız gittiğim turlarda en iyi hızlı satış rekorunu kırabilmek.
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum
Vıncent.&
Moderatör
Moderatör
Vıncent.&

Kadın Mesaj Sayısı : 3256
Doğum tarihi : 30/07/97
İş/Hobiler : Müzik,Ps,DLF :)

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 28i1cnc590/5000Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 261f97k  (590/5000)
MesajKonu: Geri: Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı   Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 2:45 pm

Teşekkürler :)
http://fantr.ace.st
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 28i1cnc230/5000Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı 261f97k  (230/5000)
MesajKonu: Geri: Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı   Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 3:29 pm

Rica ederim.
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum

Justin Bieber 'V' Dergisi Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato'nun Glamour Dergisi Röportajı
» Miley Cyrus'ın Prestige Dergisi Röportajı
» Justin Bieber-Never Let You Go
» Justin Bieber- Up
» Justin Bieber