Demi Lovato Fan
THE ETERNAL LOVE 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
THE ETERNAL LOVE 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

THE ETERNAL LOVE

5 posters
YazarMesaj
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

Kadın Mesaj Sayısı : 33
Doğum tarihi : 14/05/94
İş/Hobiler : ItIsNonOfYourBusiness

THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 10:32 am

THE ETERNAL LOVE 7bv2l

Kilisenin ürkütücü sesiyle kendine geldi. Önce annesini ve şimdi de babasını uğurlayan bu kiliseye uzunca bir süre bakındı. Sonra boynundaki kolyesini tuttu. Bir anda bu kolyenin hikayesini hatırladı.

"Bu kolyenin anlamı sonsuzluktur tatlım. Asla çıkarma, emin ol sonsuzluk sana her şeyi verebilir"

Annesi demişti bunları ölmeden 2 ay önce. Ve şimdi de babası oradaydı. Babasının son sözü "okulda bir şeyler yemeyi unutma" olmuştu dün sabah. Bir anda okuldan nasıl apar topar gelişini hatırladı. Tüm dünyasını alt üst edecek bir olaya bilmeden ne kadar da hızlı koşmuştu. Şimdiyse yalnızdı...
"Sandığımdan güçlüymüşsün Celia." bu ses amcasına aitti. Onu Amerika'ya göndermeye çalışan amcasının sesi...
Bana bakamayacak kadar fakir anlaşılan diye düşündü. Halbüki amcasının oldukça güzel bir villası, mükemmel iki arabası ve uzakta da bir çiftliği vardı.
Onun yüzüne baktı. İfadesiz ve katıydı. Hiç bir zaman onun gülmediğini hatırladı bir anda Celia.

"Evet... Sadece alışığım 2 ay öncesinden." sesi sadece fısıltıyla çıkmıştı. Boğazında oluşan garip düğüm çözülmek istemezcesine onu ağlatmaya çalışıyordu. Celia daha fazla dayanamayıp kendini dışarı attı. Her yer yemyeşildi. Tıpkı anne ve babasının sevdiği mevsimde olduğu gibiydi. Nisan...

yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE 28i1cnc1510/5000THE ETERNAL LOVE 261f97k  (1510/5000)
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 11:57 am

Süper laaa
başla başla hemen
http://aniltetikfan.hareketforum.net
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 6:51 pm

pekala hemen başlıyorum (:

kısa bir not: durumları anlatan stock resimler koyacağım haliyle insanlar aynı olmayacak bu yüzden ama bunlar aynı değil demeyin lütfen.

BÖLÜM 1
-İKİNCİ BİR HAYAT BAŞLIYOR-

THE ETERNAL LOVE 7ck32

Celia gördükleri karşısında şaşırmadı. Amerika'yı, yani New York'u televizyonlardan görmüştü ve ne kadar büyük olduğunu anlamıştı. Amcası onun için Amerika'dan bir ev almıştı. Bir an "Hem yanında istemiyor hem de bana ev alıyor. Her ay para gönderecekse neden onunla kalmadım" diye düşündü Celia. Ancak derin bir nefes aldı ve taksiden inip evin kapısını açtı. Eşyalar çoktan yerleşmişti bile. Oturma odası bembeyazdı neredeyse. Tam da annesinin sevdiği gibi.
Tüm odalara baktı. Zaten toplamda 4 oda vardı ancak Celia sadece kendi odasını ve salonu kullanacağına çoktan karar vermişti. Bir kapıyı açtı ve tek kişilik yatağı gördü. Odanın güneş olmamasının daha iyi olduğuna karar verdi, böylece düşünceleriyle başbaşa kalabilecekti.

THE ETERNAL LOVE 7ckbp

Yan taraftaki bilgisayarı açtı. Sudan eşyaya kadar her şeyi düşünen amcası interneti de düşünmüştü zaten. Celia yeni okulunun sitesini açtı. "West's Science High School" burası matematik ağırılıklı bir okuldu ve gerçekten güzel bir yerdi. Ancak yeni bir ortam ona nasıl gelecekti henüz kestiremiyordu.
THE ETERNAL LOVE 7ckty

Düşünceler arasında kafayı yememek için kendini dışarı attı. Keskin yüz hatları, muhteşem saçları, şık güneş gözlüğü ve kıyafetleri sayesinde bir anda herkesin ilgi odağı olmuştu. Celia bunu fark etmemiş gibi davranak etrafına bakınmayı sürdürüyordu ki bir sesle irkildi.

"Pardon bayan isminiz nedir?"
Celia: Pardon ama siz kimsiniz?
Aslında Celia adamı tanımıştı. Şu şarkı yarışmasında yetenek avcısı olarak tanıtılan adamdı. Oyuncuları, şarkıcıları, mankenleri, futbolcuları genelde bu adam yakalardı. Ancak Celia az önceki cümlesinin ardınan bir cümle daha kurdu.

Celia: Bakın, eğer şarkıcılık veya oyunculuk içinse ben hiç de yetenekl-

Adam sözünü kesti. "Hayır tatlım, hani şu seyretmiş olduğunu düşündüğüm Victoria's Secret için..."

Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE 28i1cnc1060/5000THE ETERNAL LOVE 261f97k  (1060/5000)
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeC.tesi Haz. 02, 2012 8:00 pm

Diğer hikayene devam etmiycek misin ? :(
Çok güzel devam. sıkı takipçinim çok iyi yazıyorsun<3
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 11:52 am

öncelikle yazılarıma çok iyi dediğin için teşekkür ederim (:
ama diğer hikayeme de devam edeceğim (:
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE 28i1cnc1510/5000THE ETERNAL LOVE 261f97k  (1510/5000)
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 2:16 pm

oh* süper.
O adam kesin Acun haah
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE 28i1cnc1060/5000THE ETERNAL LOVE 261f97k  (1060/5000)
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimePaz Haz. 03, 2012 2:47 pm

:)
Devam <3
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE 28i1cnc5000/5000THE ETERNAL LOVE 261f97k  (5000/5000)
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimePtsi Haz. 04, 2012 10:57 pm

Oh*. Victorias Secret. aaa
http://demilovatofan.forum-canada.com
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2012 2:19 pm

yorumlarınız beni çok mutlu arkadaşlar ve ben de devam ediyorum (:

BÖLÜM 2 \ PART 1

THE ETERNAL LOVE 7k2nv

Hala inanamıyordu. 1 ay içinde Victoria Secret'a seçilmişti ve şu an katalog çekimindeydi. Bu mükemmeldi. Vir an düşündü. Amacasının - ondan nefret eden amcasının- parasını istemediğini çin bu işi kabul etmişti ve şimdi katalog çekimindeydi...

THE ETERNAL LOVE 7k2mg

"Sıkılmış gözüküyorsun." Gelen sesle arkasını döndü Celia. Bu çekimde yer alan Charles'dı. Onunla 2 haftadı tanışıyorlardı ve o gerçekten oldukça yakışıklıydı.
Celia: Evet. Bunaldım, oldukça...
Charles: Eğer istersen seni gizli bahçeme götürebilirim.
Celia: Gizli bahçen mi?
Charles: Evet. Bn canım sıkkın olunca veya bunaldığımda hep oraya giderim.
Celia: Pekala. Gidelim öyleyse.
THE ETERNAL LOVE 7k2vu

Charles: Beğendin mi?
Celia: Bayıldım. Büyüleyici.
Charles: Ben burayı ilk kez seninle paylaşıyorum, değerini bil.
Bu söz üzerine ikisi de güldü.
İkisi de yere uzanıştı ve gökyüzünü seyrediyorlardı.
Celia uzun zamandır bu kadar huzurlu hissetmemişti kendini ve Charles'a teşekkür etme gereği duydu.

Celia: Ben, teşekkür ederim.
Charles: Neden?
Celia: Uzun zamandır ilk kez bu kadar huzurluyum. Burası bana iyi geldi.
Charles: Ve ben de uzun zamandır ilk kez senin tebessüm ettiğini gördüm. Haddim değil belki ama, neyin var Celia.
Bu soru üzerine Celia her şeyi anlattı. Anne ve babasını 2 ay süreyle kaybedişini, buraya neden geldiğini, işi kabul etme sebebini... Tüm yaşananları anlattı.
Rahatlamıştı. İçindeki her şeyi dökmüştü işte. Şimdi bir yük daha kalkmıştı omuzlarından. Ancak hala bir şey duruyordu.
O hala kalbindeki acıdaydı.
Chad...
Ondan bir mesajla ayrılan eski sevgilisi...

DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeCuma Haz. 08, 2012 7:31 pm

Bir mesajla ayrılan eski odun sevgilisi. huuh
Boşversin onu. Charles daha iyi. aşkoş
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimePaz Haz. 10, 2012 10:55 am

Süper yaaa <3
Çok beğendim oh*
Aynen Charles k5k5k55k
devam canım süpersin
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 1:55 pm

BÖLÜM 2 \ PART 2

Charles: Gitme vakti.
Celia: Burası gerçekten muhteşem ve ben gitmek istemiyorum Charles...

Charles: Hadi ama Celia. Pekala ben gidiyorum seni burada kurtlar yesin kırmızı başlıklı kız.
Celia bu söz üzerine kahkaha attı. Charles ise küçük bir tebessümle yetindi. Celia'nın her şeye rağmen bitmek tükenmek bilmeyen hayat enerjisi onu kendine getirmeye yetiyordu bile. Şakayı devam ettirmek için uzaklaşmaya başladı.
Celia: Hey! Tamam. Bak bir anlaşma yapalım yarın da ben seni gizli köşeme götüreyim ne dersin?
Charles: Hmm... Olabilir tamam. Hey, anayola kadar yarışa var mısın?

İkisi de nefes nefese kalmışlardı. Ve tabii ki, Charles onu geçmişti. Arabaya bindiklerinde elleri bir anda birbirine değdi. İşte tam da Celia'nın beklediği andı. "Ben... Yani sen oldukça... Her neyse işte sana yavaş yavaş bağlanıyorum Charles."
Bu sözlerin nasıl çıktığı anlamamıştı. Charles ise sadece onun gözlerine bakıyordu. Charles'ın kehribar gözleri Celia'nın okyanusunda kaybolmuş gibiydi. Saatlerce hatta aylarca onu seyredebilirdi. Asla ona zarar vermek istemediğini düşündü bir anda. "Diyorumki bence senin gizli köşene şimdi gitmeliyiz."

THE ETERNAL LOVE 7vg33

Charles ezberlemek istercesine Celia'nın kokusunu içine çekti. Ondan ayrılmak istemiyordu. Hep yanında olsun, asla gözlerini gözlerinden ayırmasın... Bu düşünceleri Celia'nın onun kollarından çıkması bozdu.
Celia: Biraz sahilde yürüyelim mi?
Charles: Elbette.

Sahil boyunca el ele yürüdüler. Şu an onlar neydi? Dost, arkadaş, sevgili?..
Arabada olanlar, Charles'ın sarılışı?
Bunların ne ifade ettiği şu an çok da önemli değildi. Öneli olan ikisi de birbiriyle gereğinden fazla mutluydu. Ancak her masalda bir kötü karakterin olduğunu hatırladı bir an Celia... Sanki arkasını dönse her şey bozulacak gibi...
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimeÇarş. Haz. 13, 2012 5:53 pm

Yine çok güzeldi.
Teşekkür ederiz.
Ama diğer hikayene de devam et lütfen. joy
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimePerş. Haz. 14, 2012 11:16 am

vay be, gerçekten sevildi mi diğer hikaye (:
pekala yoğun istek üzerine ona da iki bölüm koyacağım bugün (:
#Nightmare
Yeni Üye
Yeni Üye
#Nightmare

THE ETERNAL LOVE Empty
MesajKonu: Geri: THE ETERNAL LOVE   THE ETERNAL LOVE Icon_minitimePerş. Haz. 21, 2012 3:04 pm

Okunmuyor diğeri kadar, sanırım hemen finale geçeceğim.

THE ETERNAL LOVE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Bangles-Eternal Flame
» Justin Timberlake - Love Don't Love Me
» Love you like a love song
» Love You More Than This.
» Without The Love