Demi Lovato Fan
Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu.

2 posters
YazarMesaj
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kadın Mesaj Sayısı : 4846
Doğum tarihi : 11/10/93
İş/Hobiler : Halkla İlişkiler okuyordum.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 28i1cnc3000/5000Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 261f97k  (3000/5000)
Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Empty
MesajKonu: Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu.   Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 7:20 pm

Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Joe-jonas-photograph_245x378Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Demi-lovato-x-factor-audition-photo_250x378

Joe Jonas eski kız arkadaşına yürekten inanıyor.
"Ben onun harika olacağını düşünüyorum. Onun adına heyecanlıyım. Şuanda çok iyi bir yerde ve orada bir sürü insanı etkileyeceğini biliyorum. "

Deminin uyuşturucu kullanımı ve yaşadığı kötü şeyler sonunda doğru yolu bulduğuna sevindiğini de söyledi.

http://vampirakademisi.forumdizini.net/
KronikWakka
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
KronikWakka

Erkek Mesaj Sayısı : 807
Doğum tarihi : 01/01/94
İş/Hobiler : hayal kurmak ...

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 28i1cnc0/0Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu.   Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 7:25 pm

demi ve uyuşturucu mu oh* inanamıyorum :( ben baya bi geri kalmışım anlaşılan olanlardan neyse şimdi öyle bi alışkanlığı olmadıına göre sorun yok herkes hata yapabilir önemli olan gerekli dersi çıkarıp doğru yolu bulmaktır :)
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 28i1cnc3000/5000Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 261f97k  (3000/5000)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu.   Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 7:32 pm

Evet Özellikle Joe dan ayrıldıktan sonra başladığı söyleniyor.
Aslında uyuşturucuya bulaşıp kurtulması öyle kolay değil. Bu kız çok güçlü....
KronikWakka
Başarılı Üye
 Başarılı Üye
KronikWakka

Erkek Mesaj Sayısı : 807
Doğum tarihi : 01/01/94
İş/Hobiler : hayal kurmak ...

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 28i1cnc0/0Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. 261f97k  (0/0)
MesajKonu: Geri: Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu.   Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 7:37 pm

aynen doğru diyorsun madde kullanımı falan kolay kolay geçecek birşey değil ama demi karşındaki zorluklarla nasıl baş edeceğini biliyor tek başına olmasa bile çevresindekiler muhakkak destek veriyorlardır :)
Backspace.
Süper Üye
Süper Üye
Backspace.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu.   Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu. Icon_minitimePtsi Haz. 18, 2012 8:29 pm

Kesinlikleeee :)

Joe Jonas Deminin X-Factor Jüriliği için çok umutlu.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deminin tüm şarkılarını dinlemek için tık!!
» joe jonas geceyi deminin evindemi geçirdi?
» Demi Lovato Joe Jonas için, ' O benim ilk ciddi ilişkim'
» Deminin bileği
» The X Factor Demi Lovato'nun tartışması ve Simon ile atışması (Türkçe Altyazılı) The X Factor Demi