Demi Lovato Fan
Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek! 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek!

YazarMesaj
Niccy.
Emekli
Emekli
Niccy.

Kadın Mesaj Sayısı : 14186
Doğum tarihi : 11/04/96

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek! 28i1cnc5000/5000Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek! 261f97k  (5000/5000)
Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek! Empty
MesajKonu: Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek!   Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek! Icon_minitimeC.tesi Tem. 06, 2013 7:47 pm

Demi Lovato, 27 Haziran’da bir sabah programı olan Good Morning America’ya konuk oldu. Programda babasının ölümünden de bahseden genç yıldız, hasta insanların yardım masraflarını karşılayacağı bir uygulama yapacağını da anlatarak melek gibi olduğunu bir kez daha kanıtladı! Ayrıca Demi, 28 Haziran’da Good Morning America programının Yaz Konserleri organizasyonu kapsamında Made In The USA ve Heart Attack şarkılarını canlı olarak seslendirdi. Bu, genç yıldızın yeni şarkısı olan “Made In The USA” ile ilk kez canlı performans sergileyişiydi.
Programda babasının ölümü hakkında şunları söyleyen Demi;
“İyiyim. Babamla harika bir ilişkimiz olduğu söylenemezdi ama yine de o benim babamdı ve ben onunla büyüdüm. O harika bir insandı. Bu zor bir şey ama iyi başa çıkıyorum.”
Yardım uygulamasını da şu şekilde anlattı;
“Her şeyin bir nedenden dolayı olduğunun kesin bir inanıcısıyım. Ben ruhsal hastalığın üstesinden geldim, babam da ruhsal hastalığın üstesinden geldi. Ama o, topluma çalışmak için uygun imkanlara sahip değildi. Bu birçok insana oluyor.Bu hafta Lovato Tedavi Bursu Programı’nı yayınlıyorum. Bir zamanda tek bir kişiye yardım edeceğim. Onların tedavi masraflarını karşılayacağım. Bir tedavi merkezi olan Cast Recovery ile gerçekten yakından çalışıyorum. Onların programlarına ve her şeylerine güveniyorum.”

Alıntı.
http://demilovatofan.forum-canada.com

Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus ve Demi Lovato İnsanlara "Şişko" Denmesine Karşı
» Demi Lovato, bu sabah uyandığında çok hasta olduğunu söyledi!
» Demi Lovato Japonya için Yardım İstedi
» Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'
» Demi Lovato: "Sosyal Medyada Yardım İçin Ağlayanları Görebilirsiniz."