Demi Lovato Fan
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'

5 posters
YazarMesaj
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kadın Mesaj Sayısı : 4612
Doğum tarihi : 15/06/99
İş/Hobiler : karaoke yapmak,bilgisayar oynamak,kitap okumak.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 28i1cnc230/5000Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 261f97k  (230/5000)
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Empty
MesajKonu: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimeCuma Mayıs 20, 2011 11:36 pm

Demi Lovato Seventeen'e konuştu:
Müzik her zaman hayatımın çok büyük bir parçası olmuştur ve zorlu zamanlarımda bana yardım etmiştir. Belli şarkılar hep bana güven vermiştir, kendimi iyi hissetmemi sağlamıştır ve bana ilham vermiştir. Müzik benim hep pozitif düşünmemi sağlıyor ve güçlü kalmam gerekteğini hatırlatıyor. Benim favori şarkılarımın listeri var.

Jon McLaughlin'in 'We All Need Saving' şarkısı: Güvene ihtiyacım olduğunda bu şarkıyı dinlerim. Dünyada tek sorun yaşayan ve birşeylerle tek mücadele edenin ben olmadığımı düşünürüm. Bu gerçekten doğru. Hepimizin bazen kurtulmaya ihtiyacı var.

Eminem'den 'Not Afraid' şarkısı: Bu şarkı bana gerçekten çok ilham veriyor çünkü Eminem'in bu şarkısı onun hayata geri dönüşüyle ilgili.

MercyMe'den 'Word of God Speak' şarkısı da favori şarkılarımdandır. Bu şarkı hasta olduğum zamanlar güven kazanmamı sağlıyor. Şarkıyı her duyduğumda beni ayağa kaldırıyor ve benim inançlarım anında yenileniyor.

Sam Cooke'dan 'A Change Is Gonna Come' şarkısı: Bu şarkı bir klasik ve öncelikle benim herşeyin iyi olacağını düşünmemi sağlıyor.

Stacie Orrico'dan 'Strong Enough' şarkısı: Bu şarkıyı hemen hemen hergün dinlerim. Bu şarkı hayatımda bir amaç oldu çünkü Tanrı beni yeteri kadar güçlü kıldı.

BarlowGirl'den 'Surrender' şarkısı: Bu şarkı insanı herhangi bir bağımlılıktan kurtarır. Üstesinden gelmenize ihtiyaç duyduğunuz şeyden vazgeçmeniz ve kabullenmeniz gerekir. Bu şarkı hep ağzıma takılırdı. Eğer vazgeçersem yenilgiyi kabul ettiğimin göstergesi olduğunu anlatıyor bu şarkı bana.

Bethany Dillion'dan 'Beautiful' şarkısı: Bu şarkının sözleri kendimi güvensiz hissettiğimde bana güzel olduğumu hatırlatıyor.

Güçlü Kal, Demi Lovato.
http://juzzybiebs.yetkinforum.net/forum
DemiLse*
Kurucu
Kurucu
DemiLse*

Kadın Mesaj Sayısı : 32767
Doğum tarihi : 19/09/94
İş/Hobiler : PS,Forums,Music.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 28i1cnc5000/5000Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 7:01 am

Görmüştüm bunu. ♥
Teşekkürler Ece'm.
http://demilovatofan.forum-canada.com
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 28i1cnc230/5000Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 261f97k  (230/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:11 am

Rica ederim Özge'm ♥
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 28i1cnc5000/5000Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 12:02 pm

Stay Strong Demişim <3
Sağol bitanem <3
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 1:34 pm

Reca <3
yuzdeyuzinsan
Moderatör
Moderatör
yuzdeyuzinsan

Kadın Mesaj Sayısı : 15465
Doğum tarihi : 30/05/97
İş/Hobiler : DLF,ATF,Stardoll,Photoscape

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 28i1cnc1510/5000Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' 261f97k  (1510/5000)
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 2:44 pm

Helios .' demiş ki:
Stay Strong Demişim <3
Sağol bitanem <3
http://aniltetikfan.hareketforum.net
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimeC.tesi Mayıs 21, 2011 9:29 pm

Reca ♥
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 9:57 am

sağol <3
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm
Pinkquen.
Süper Üye
Süper Üye
Pinkquen.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'   Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor' Icon_minitimePaz Mayıs 22, 2011 10:40 am

Reca ♥

Demi Lovato 'Müzik güçlü kalmama yardım ediyor'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Demi Lovato Taylor Lautner'den Nefret Mi Ediyor?
» Demi Lovato Hasta İnsanlara Yardım Edecek!
» Demi Lovato Japonya için Yardım İstedi
» Demi Lovato: "Sosyal Medyada Yardım İçin Ağlayanları Görebilirsiniz."
» Demi'nin sesi MTV'nin 2011 En Güçlü Kadın Sesleri arasında 3. seçildi. :)