Demi Lovato Fan
''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz'' 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz'' 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz''

2 posters
YazarMesaj
agronholic
Yeni Üye
Yeni Üye
agronholic

Kadın Mesaj Sayısı : 25
Doğum tarihi : 15/11/96

''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz'' Empty
MesajKonu: ''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz''   ''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz'' Icon_minitimeC.tesi Tem. 20, 2013 5:20 pm

Sessiz sedasız anlaşm*lı olarak 11 yıllık evliliklerini bitiren Ebru Şallı ve Harun Tan çifti her ne kadar arada üçüncü şahısların olmadığını söyleseler de Ebru Şallı'nın bir sevgilisi olduğu ve bu yüzden ayrıldıkları dedikodusu giderek yayılıyor.Hafta başında kocası Harun Tan'la yollarını ayıran Ebru Şallı, sürpriz boşanmanın ardından tatile çıktı.Oğulları Beren ve Pars'la birlikte Fethiye'yi tercih eden Şallı'ya, Harun Tan'ın ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Can da eşlik etti.Bir hafta kafa dinleyecek olan Şallı, Atatürk Havalimanı'nda muhabirlerle sohbet etti.Ebru Şallı hakkında çıkan dedikodulara şu yanıtı verdi; ''Hiç kimse normal ve insanca bir ayrılığı kabul edemiyor nedense. Herkes işin içinde ihanet arıyor, kavga gürültü arıyor... İhanet diyenlerin ispatlaması gerekir. Çamur atmak nedense herkesin kolayına geliyor. Çıkarılan dedikodulara gülüp geçiyorum. Çocuklarımla birlikte Fethiye'ye geldim ve bir ay burada kalıp tatil yapmayı tasarlıyorum. Bu arada dedikodulardan uzakta kafamı dinlemek istiyorum. İstanbul dönüşünde plates konusunda yeni çalışmalarıma başlamak zorundayım. Hayat sürüyor, dünya dönüyor.''
-alıntıdır.-
flyonsky.
Yeni Üye
Yeni Üye
flyonsky.

Kadın Mesaj Sayısı : 96
Doğum tarihi : 07/10/98

''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz'' Empty
MesajKonu: Geri: ''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz''   ''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz'' Icon_minitimeC.tesi Tem. 20, 2013 6:33 pm

aaaaa, Türkiye'de böyle bir sey oluyor mu??aaa 

''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayalet Var Bu Evde!!!
» Evde her gün jartiyerle gezmiyorum
» Okan'ın ex'leri aynı teknede!
» Mustafa evde çocuk bakıyor
» Pitbull ve Kaan aynı sahnede