Demi Lovato Fan
Evde her gün jartiyerle gezmiyorum 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Evde her gün jartiyerle gezmiyorum 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evde her gün jartiyerle gezmiyorum

YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Evde her gün jartiyerle gezmiyorum 28i1cnc5000/5000Evde her gün jartiyerle gezmiyorum 261f97k  (5000/5000)
Evde her gün jartiyerle gezmiyorum Empty
MesajKonu: Evde her gün jartiyerle gezmiyorum   Evde her gün jartiyerle gezmiyorum Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 10:18 pm

'Saba Tümer'le Bu Gece' programına konuk olan 'ikoncan' lakaplı Ivana Sert, moda tasarımcılığından özel hayatına kadar bilinmeyen dünyasını anlattı. İşte Sert'in anlattıkları:

* Türkçe'yi sekiz yıl önce öğrendim. Sürekli burada olduğum için öğrenmek zorunda kaldım. Çünkü Türkiye'de İngilizce'yi herkes az biliyor. Açık söylüyorum; burada o kadar eğitimli olmalarına rağmen, çok az insan lisan biliyor.
* Ben çocuğumla Sırpça konuşuyorum. Eşim Türkçe konuşuyor. Dadısı da İngilizce... Yani Ateş şu anda üç dil konuşuyor.

AYDA İKİ KEZ HAMAMA GİDERİM
* Beni sokakta mini etekle kesinlikle göremezsiniz. Miniyi sadece davetlerde giyerim. Zaten burada sokakta böyle dolaşmak da çok tehlikeli... Çok laf atıyorlar.
* Günlük hayatımda ve evde jean ve eşofman tercih ediyorum. Yani devamlı seksi iç çamaşırlarıyla, jartiyerlerle filan gezmiyorum. Zaten evde çalışan insanlar var, giyemem de!
* İyi bir evliliğin sırrı; kadının her zaman bakımlı olmasında yatıyor. Ben de kendime bakmak zorundayım. Sadece kocam için değil aslında, sizin için de... Başkaları size bakıyorsa, sizi kıskanıyorsa mutlu olursunuz.
* Kadınların bakımlı olmaları için çok paraya ihtiyaçları yok! Evde kendilerine doğal maskeler yapabilirler. Ben de öyle yapıyorum.
* Ayda iki kez hamama gidiyorum. Cilt için de çok iyi... Kardio, kickboks, yoga ve pilates yapıyorum. Bir de düzenli yemek yiyorum.
* Modacı olmasaydım şarkıcı olacaktım. Ben konservatuvarda piyano eğitimi aldım. Piyano çalıyorum, beste yapıyorum.

Aldatılmayı affedebilirim
* Aldatma bir kerelikse, affedebilirim. İnsan bazen farklı şeyler yapmak isteyebilir. Aldatma; yemek mönünü değiştirmek gibidir, hava değişimi gibidir. Ama tabii ki sürekli olmamalı. Sadece bir gece için, ben de gözümü kapatıp görmezden gelebilirim.
* Bazen kadın âşık da olabiliyor. Mesela kocası çok çalışıp eşini ihmal ederse, kadın da boşlukta kalıyor ve o boşluğu doldurmak istiyor.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayalet Var Bu Evde!!!
» Gezmek-evde durmak
» Mustafa evde çocuk bakıyor
» ''Boşandık, aynı evde yaşıyoruz''