Demi Lovato Fan
 Yediği dayak için ilk kez konuştu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
 Yediği dayak için ilk kez konuştu 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yediği dayak için ilk kez konuştu

YazarMesaj
alisonloveato
Kurucu
Kurucu
alisonloveato

Kadın Mesaj Sayısı : 34786
Doğum tarihi : 25/04/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
 Yediği dayak için ilk kez konuştu 28i1cnc5000/5000 Yediği dayak için ilk kez konuştu 261f97k  (5000/5000)
 Yediği dayak için ilk kez konuştu Empty
MesajKonu: Yediği dayak için ilk kez konuştu    Yediği dayak için ilk kez konuştu Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:47 pm

Rihanna kendisine saldıran eski erkek arkadaşı Chris Brown hakkında da ilk kez konuştu.

Marie Claire dergisi için objektif karşısına geçen Rihanna'dan inciler:
Bir elini beline atmış kamerayı süzerken kendine güveni gözlerinden okunan şarkıcı 1,5 yıl önce sevgilisi tarafından dövülmüş, kalbi kırık kadından tamamen farklı gözüküyordu. Yediği dayak için ilk kez konuştu Rhianna_bruisedBuna rağmen o gecenin kötü anılarını halen zihninden atamayan 22 yaşındaki genç kadın yaşadığı kötü günleri anlattı. "Böyle zamanlarda insan kendisine 'Ben bunu hak edecek ne yaptım?' sorusunu soruyor." dedi.Kafasının çok karışık olduğunu, çok üzüldüğünü söyleyen yıldız o günlerde kendisiyle iletişimini kaybettiğini, konuşmak giyinmek gibi normalde sürekli yaptığı aktiviteleri bile yapmakta zorlandığını anlattıÜç yıllık ilişkisinini sonlandırma kararını aldığı günden de bahseden Rihanna "New York'taki Trump Hotel'deydim. Uyandım ve her şeyin bittiğini anladım." dedi.Şu an Amerikalı basketbol yıldızı Matt Kemp ile birlikte olan şarkıcı artık hayatının yeni bir evresinde olduğunu ve mutlu olduğunu da söyledi. Yediği dayak için ilk kez konuştu Post_image-38904ED_RIHANNA_B-GR_01_leader

Pis Chris  Yediği dayak için ilk kez konuştu 803509
http://demilovatofan.forum-canada.com/forum.htm

Yediği dayak için ilk kez konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena ağır konuştu
» Ünlü sunucu kocasından hem dayak yedi hem savundu
» Seda Sayan'dan Erol Köse'ye Çantalı Dayak!
» Konser Hakkında Konuştu
» Rihanna Vücudu ve Aşk Hakkında Konuştu