Demi Lovato Fan
KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ

2 posters
YazarMesaj
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 28i1cnc5000/5000KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 261f97k  (5000/5000)
KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ Empty
MesajKonu: KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ   KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 6:16 pm

Asıltürkmen twitter sayfasından duyurduğu; "Ben böyle şey görmedim. Gece saat 02:00'de dört yaşındaki çocuğu kar altında oynatmaya çalışıyorlar. Çocuk ben dondum dedi ve koptum. Çocuğu yollamazsanız bırakır giderim dedim. Peki ne oldu dersiniz? Herkes bağırdı çağırdı. Bu insanlar çıldırmış olmalı. Kar yağıyor yahu!" mesajıyla isyan etti.
Konuk oyuncu olarak katıldığı sette gördüğü çalışma koşullarından sonra; "Sabah sendika mendika ne varsa ayağa kaldıracağım. Çocuklar, kadınlar, oyuncular, set işçileri suistimal ediliyor. Bunu değiştirmeliyiz!" diyen Asıltürkmen "Kayıp Aranıyor" dizisi başrol oyuncusu Levent Üzümcü'ye de şu mesajı yazdı; "Bunlar delirmiş! Ben böyle şey görmedim Levent."
Dj Malik
Emekli
Emekli
Dj Malik

Kadın Mesaj Sayısı : 11319
Doğum tarihi : 21/07/98
İş/Hobiler : Directioner.

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 28i1cnc1060/5000KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 261f97k  (1060/5000)
MesajKonu: Geri: KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ   KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 7:09 pm

teşekkürlerr <3
Boddah.
Yönetici
Yönetici
Boddah.

Kadın Mesaj Sayısı : 23827
Doğum tarihi : 10/06/98

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 28i1cnc5000/5000KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ 261f97k  (5000/5000)
MesajKonu: Geri: KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ   KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ Icon_minitimePerş. Mart 24, 2011 11:39 pm

rica ederim <3

KONUK OLDUĞU DİZİYİ İHBAR ETTİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sürpriz konuk
» Çok iyi kız arkadaşlarım olduğu için minnettarım.
» Mils,Two And A Half Men'de Konuk Oyuncu Olabilir.
» Rihanna: Vücudumu Olduğu Gibi Seviyorum!
» Breaking Dawn Oyuncuları MTV'e Konuk Oldular!