Demi Lovato Fan
Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 5d89d5a8
Forumumuzun içeriğinden daha iyi yararlanabilmek için üye olun ya da giriş yapın.
Demi Lovato Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

» Hoşgeldin::  Misafir
» Mesaj sayınız::  29

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
YazarMesaj
Lessie
Aktif Üye
Aktif Üye
Lessie

Kadın Mesaj Sayısı : 1958
Doğum tarihi : 22/04/20
İş/Hobiler : Cem Adrian, Adele, Tumblr..

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 28i1cnc1350/5000Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 261f97k  (1350/5000)
Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)   Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ocak 22, 2012 9:44 pm

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lspoa23M3I1r2nh1ao1_500

Söylenmeye değer tek şey duygulardı, içten gelenlerdi. Zeka saçmaydı. İnsan içinden geleni söylemeliydi yalnızca.

* * * * * *

Ben kimsenin her şeyi olamıyorum, kimse benim yalnızlığım olmuyor.

* * * * * *

Aşk her yerde var da, eksik olan karşılığı.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lnnxhqc20a1qzcq51o1_500

Yalnızlığa alışmış bir insanı sevmek zordur.
+ Neden?
- Çünkü tek yaşadığı hayatına girmek istiyorsun. O hayatı paylaşmak,onunla bütün olmak istiyorsun. Ve o buna hazır değil.
+ Ama eğer o da severse?
- Yalnızlığa alışmış biri eğer seni seviyorsa onu kaybetme. Çünkü seni bir daha öyle seveni bulamazsın.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lsnbeyn3VV1r2vcn2o1_500

Başlamadan biten ilişkiler çok koyar insana..

* * * * * *

Şu an dışarda yağmur yağıyor ve yazdan başka mevsimi sevmeyen ben mutsuz hissediyorum.Ayağının suya girerken çıkardığı ses,güneş,askılı buluzlar,gece gezmeleri,yazlık arkadaşları ve dahasını artık yok.Bir kış girecek araya..

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_ls1badSwGf1qbs9i1o1_500

Ben ihtiyaç duyulmak istiyorum. Benim birisinin hayatında vazgeçilmez olmaya ihtiyacım var. Bütün boş vaktimi, egomu ve dikkatimi yiyip bitiricek birine ihtiyacım var. Bana bağımlı biri. Karşılıklı bağımlılık.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lsibf4hBWa1qej4mio1_500

Acılarımız farklı olsada, gözyaşlarımızın rengi aynı…

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lrzlldiDsk1r2nh1ao1_500

Kilometreleri hesaplamak can yakıyor.
Uzansam tutacakmışım gibi geliyor ellerini. Yüzüne dokunabilecekmişim gibi, öpebilecekmişim gibi dudaklarından.
Çok yanlış yerlerde nefes alıyoruz. Yanlış şehirlerde. Yanımda olmalıydın, bu yüzden suçlusun. Aynı şehirde nefes almadığımız için kızıyorum sana. Aynı sokaklardan geçmediğimiz, aynı kafede, aynı masada oturamadığımız için farklı zamanlarda..
Birini öpmek, hiç bırakmayacakmış gibi sarılmak bu kadar zor olmamalı. Ağladığımda omzunu gözyaşlarımla ıslatamayacağımı, mutlu olduğumda seni kızdırana kadar gülemeyeceğimi düşünmek öyle üzüyor ki.
Kalp atışlarım hızlanıyor seni düşününce. Gülümseyiveriyorum.
Ama sen göremiyorsun.

https://twitter.com/#!/xxmiss_nothing
Lessie
Aktif Üye
Aktif Üye
Lessie

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 28i1cnc1350/5000Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 261f97k  (1350/5000)
MesajKonu: Geri: Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)   Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ocak 22, 2012 9:58 pm

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lrolfxVTAv1qm7tmxo1_500

-Aşk diye bir şey varmış… Doğru mu?
+Olduğunu kabullenenler, aşk’ı hakedenlerdir genellikle. Güzel bir şey onlara göre.
-Peki inkar edenler?
+Onlar hiçbir şey bilmiyor.

* * * * * *

Bazen insan, peşinden biri gelsin diye kaçıyor sanırım.

* * * * * *

Aşık olmak anlık bir şeydir, birden her şeyin çok parlak göründüğü, birden en pastel renklerin bile ısınmaya başladığı, birden tüm yemeklerin çok daha lezzetli olduğu bir an bu.. İnsan karar vererek aşık olmaz, sadece bir bakar olmuş..

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lqux4eFVQD1r2nh1ao1_500

Bu kadar yaşanmışlıktan sonra yıllar sonra sizinle yeniden tanışıp yine birbirimizi sevebilir miyiz bayım? Bana söz verebilir misiniz bunun için?

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lks6tpk1uu1qj7s9fo1_500

-Bi insanın bi insana aşık olması saniyenin beşte biri kadar bi zamanda oluyomuş biliyo musun?
+bazı insanlarla karşılaşınca böyle yıllar öncetanışmışsın gibi bi samimiyet hissedersin ya,öyle bişeydi
-hani hep şey derler ya,birini unutmanın en iyi yolu hanii yeni birini bulmaktır
+ee şimdi sen de onu yapıyor olmayasın?
-biliyorum inanması zor ama ya en kötü günümüzde tanıştık biz onunla ya
+senin için duygusuzdur,çapkındır,kadın avcısıdır diyorlar
-biliyorum,bir sürü şey söylüyolar
anlamadan dinlemeden konuşuyorlar işte,hatta kendi hayatlarından o kadar umudu kesmişler ki artık kimsenin kimseyi sevmediğini söylüyorlar
şimdi sen korkarsın bu kız böyle öldüren cazibedeki gibi saracak bana diye
..
bende bişey var sana ait,hissediyorum
ben böyle şeylere inanmazdım,aşk acısı kaybettiğinde değerini anlarsın,s*l*kça bulurdum

*hazır olmanız lazım,ne yazık ki kötü bi süreç
-nasıl hazır olunurmuş ki buna
..
+geç bulduk ama bulduk birbirimizi,bulduk
-bulduk
+bulduk

* * * * * *

Pestilini çıkarana kadar sarılmak istiyorsun bazen.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lrkrzpwQDw1r2nh1ao1_500

O kadar kıskancım ki, kendi kurduğum “dünyanın en tatlı sevgilisi” tamlamasından sonra “dünyanın değil, benim” diye tribe girdim.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_ly1v014E3D1rndybso1_500

“Gittikçe seversin” derler ya.
Yani, “gittikçe” seversin işte.

* * * * * *

Hiçbir şey yapmasına gerek bile kalmadan kanıma karışması ne tuhaf.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_ly2hlmgT6K1r66fq1o1_500

Kendime söz:Hiç bir zaman sigara içecek kadar umutsuz olmayacağım.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxyth3Oe5Y1qin1hao1_500

Eninde sonunda iyileşeceğini bildiğimiz yaralar uğruna hayatımızın en güzel yıllarını acı çekerek harcadık.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_ll8v65R1ug1qgkosvo1_500

Hayatlarımız, düşündüğümüz kadar kötü değil. Sadece olayları abartmayı çok seviyoruz.

Lessie
Aktif Üye
Aktif Üye
Lessie

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)   Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Ocak 22, 2012 10:06 pm

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxlc0rCcXz1qbxcxno1_500

Mesafelere küfürler etmeyelim.
Onlar olmasaydı; özlemek ve beklemek, rüyalar ve hayaller, umut etmek bu kadar güzel olmazdı.

* * * * * *

Ben hiç “Geç kaldı” demem. “Geç de olsa geldi” derim.
İyi ki geldi derim.

* * * * * *

Bir insanı her sabah baştan sevdiğinizi düşünün. Üstelik gece bitirip sabah başlatarak değil. Akşamkinin üzerine baştan.
Kat kat giyinmek gibi, ama tam olarak öyle de değil. Boğulmuyorsunuz çünkü. Fazla gelmiyor.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxnc172bJR1r2mhjfo1_500

Herkese yetecek kadar bol sevgim var; ama bütün sevgimi bir kişiye vermek bana daha keyifli geliyor açıkçası.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_ltaq7c5feN1qgrfnko1_500

Anlatacak çok hikayem var.
Ama anlatmayacağım.
Yazarız belki.
Yenilerini.
Beraber.

* * * * * *

O kendini toparlama süreci midenin yıkanması gibi. Yavaş yavaş atıyorsun işte içinden. Zorla. Yardım almazsan kusarak. Ama bir şekilde.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxpg2jvEzB1qeggkto1_500

Sanki şimdi bütün şarkılarda senin parmak izin varmış gibi geliyor.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lv6a0fskKf1r2uxw3o1_500

“Seni öyle çok sevebilirdim ki” cümlesi daha büyük, “Seni öyle çok seviyorum ki” cümlesinden.

* * * * * *

Yanımda sen yoksan içimden hep “Ne anlamı var” diyorum. Ne anlamı var? Yanımda sen yoksan yaptığım işi kim sevdirecek bana? Ki bilirsin üşengeç bir insanım söz konusu sen olmadığında.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lwzs15gSlp1qdkjypo1_500

Oysa ben seni kimle kıyaslasam, sen kazanıyorsun.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lstoxnOp3a1qbya9go1_500

Eminim başkaları da çok sevmiştir onu. Ama benim sevdiğim şekilde değil.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lskij6H2lB1qdtmtzo1_500

Biraz aklımdan çıkmanızı rica ediyorum bayım, uyuyacağım.

Lessie
Aktif Üye
Aktif Üye
Lessie

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)   Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 8:42 pm

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxr88cgq6O1r61a0yo1_500

Aslında bir adamdan en çok beni sevmesini isteyecek kadar arsız ve egoist bir kadın değilim. Veya tırnaklarımı geçirip bulunduğum yere, orda kalmaya çalışacak kadar gurursuz da değilim.
Hele “Kadın dediğin asil olacak, zor olacak” kafasındaki bir insan için çaba harcayacak kadar *pt*l da değilim.
Gözlerimin önünde bana layık görmediği her şeyi başkalarına layık görmesini izleyecek kadar basit biri de değilim.
Yalnızca sevdiğim insanı yarı yolda bırakamayacak kadar önemseyen, onu üzmeyi göze alamayacak kadar değer veren biriyim. Ve kaybetmekten korktuğum şeyler karşısında sesimi çıkaramayacak kadar uysal, gerçekten istediğim şeyin peşini bırakmayacak kadar kararlı yetiştirildim.
Sorun tam da burda başlıyor zaten…

* * * * * *

Ona öyle büyük bir sevgi duyuyordum ki kalbimde başka sevgilere yer kalmıyordu.

* * * * * *

Hayatına girdiğimden beri; sanki takıma girebildiği halde hep yedek kulübesinde oturmuş biri gibiyim. Ne oyuna girebiliyorum ne başka takıma gidebiliyorum.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lowm9kW9UO1qf7ikto1_500

Her sustuğumuzda seni sessizce hayatımdan çıkarıp, her yeniden konuştuğumuzda aslında sana en baştan yenildiğimi bilmelisin sevdiğim.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lgbmmmt2sL1qfylu2o1_500

Yalnızca iki kelime var. Anlatmak istediğim, hissettiğim, ait olduğum, sahip olduğum, korktuğum, ellerimde sıkı sıkı tuttuğum, üzüldüğüm, sevindiğim her şeyi anlatıyor: “Biz, ikimiz.”

* * * * * *

İyi ki varsın, ama keşke hiç olmasaydın…
Çünkü eğer sen hiç olmasaydın. Yani hiç gelmeseydin diyorum.
O zaman ben senin “iyi ki var” olduğunu bilmeyecektim.
Ve yokluğunu hissettiğim zamanlar canımı acıtmayacaktı.
Şimdi hiç olmaman için çok geç, hep var ol.
Ben özlemin acısına dayanabilirim.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lvsmbzdzaJ1qhrqq3o1_500

Bütün bunları aklım almıyor ama kalbime sığıyor.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lw4zx54GkI1r34e6yo1_500

Bazen bir insan. Gelir. Ama “Git” demek için gelir.

* * * * * *

Onun için çekilecek acıları bile kıskanıyorum. Öyle ki, benden başka kimse onun arkasından “Ben şimdi onsuz ne yapacağım? Nasıl da alışmıştım, seviyordum.” demesin. Herkes yoluna devam etsin herkes gitsin. Ben burdayım.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxksh1dGTw1r4zjapo1_500

Kadınlar kendilerine güven veren erkeklere aşık olurlar. Fakat bu “Beni aldatmaz” güveni değil, “O varken bana bir şey olmaz” güvenidir. Başkadır. Huzurludur.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lwsx08sATO1ql7j9qo1_500

Belki de sesini bilsem, kokunu içime çekip omzunda uyusam seni daha çok özleyecektim, daha çok acı çekecektim. Ama biliyor musun, her şeye değerdi bu. Belki yıllar sonra rüzgarla birlikte gelen bir koku seni bana hatırlatınca daha çok hissedecektim yokluğunu. Ama biliyor musun, her şeye değerdi.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxa7wpH07p1qckcjqo1_500

Benimle “biz” olman çok güzel de, başka biriyle “siz” olman katlanılır gibi değil.

Lessie
Aktif Üye
Aktif Üye
Lessie

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)   Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 8:51 pm

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lx9a1t23Lq1qj4fp2o1_500

Eskiden “sen” diye yazılar yazardım. Artık “o” diyorum. Onu bunu bırak, sen ne zaman “o” oldun?…

* * * * * *

Bencil biri olmayı beceremediğimde “sencil” olmaya karar verdim.

* * * * * *

Sana şarkılar biriktiriyorum. Sonra sana söyleyeceğim zaman unutuyorum. Belki de bu kadar uzak kalmamalıyız. Kendim için değil, şarkılar için diyorum.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lvt2uhgKW51qjxpiao1_500

Bir anda gelen üzüntüler neden en çok boğazımı acıtıyor, bunu bilmek istiyorum.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxg4dpkpQs1qjx95go1_500

Çünkü başkaları ona benim baktığım gibi bakamaz ve onda benim gördüğümü göremez.

* * * * * *

Keşke yazabilsem. Anlatabilsem. Özlediğimi. Boynunu ve dudaklarını özlediğimi. Keşke kirpiklerinde beliren o isteksiz ve asabi ifade gözümün önünden gitse de yüzsüzlüğe vurabilsem.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lvl0l9ewmz1qcvjc8o1_500

Beddua etmek istemem ama bir daha sevdiğim kadar sevilmezsin inşallah.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lxckbhPezX1qgzbeyo1_500

Kalbimde öyle bir ağırlık var ki, kolumu kıpırdatsam canım acıyor.

* * * * * *

“Yanımdasın işte” dediğinde “Olmam gereken yerdeyim” diyeceğim birkaç saniyenin hayalini kuruyorum.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lqtbfx1RGr1qfd78u

Nasıl uyuduğunu hayal ettiğiniz adamlar var.
Ya da birlikte nasıl uyuyacağınızı düşündüğünüz.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lutlo6D9i41qgc585o1_500

Ama ben yalnız değilim. Gece başımı yastığa koyduğumda; yastığı onun göğsü sanıp iyice yerleşirken gülümsediğim için, yalnız değilim…

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lwpr088D1d1r8kn9oo1_500

Bildiğim bütün şarkı sözlerini paylaşmak istediğim biri var.

Lessie
Aktif Üye
Aktif Üye
Lessie

Kullanıcı Seviyesi
Rep Puanı:
MesajKonu: Geri: Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)   Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Ocak 25, 2012 9:01 pm

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lwch7awpQO1r69a0so1_500

Seni seviyorum. Hiç beklemediğim bir anda seni sevip sevmediğimi sormanı hayal edecek kadar seviyorum. Öyle çok seviyorum ki, seni sevdiğimi düşünürken gözlerim doluveriyor. Sevginle bütün kalbim doluyor. Kalbim seni sevmeye yetmiyor, sevgin bedenimin senin dokunmanı bekleyen her yerine taşıyor.

* * * * * *

“Acıya alışmışsın sevdiğim, bu çok kötü.”

* * * * * *

Bazen birinin sizi kaybetmek istemeyişine bile aşık olursunuz.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lwpf6ofwZN1qb5whoo1_500

İlgilendiğinde ilgisizleşmiyorum aslında. İlgin öyle hoşuma gidiyor ki o an, mevcut durumu korumak için adım atmaya çekiniyorum.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lx6xigevSA1r1yuuyo1_r1_400

Bazen en çok istediğiniz şeyler gerçekleşmez. Bazen de hiçbir zaman tahmin etmediğiniz şeyler gerçekleşir.
Bilemiyorum.. Binlerce insanla tanışıyorsunuz ama hiçbiri size gerçekten dokunmuyor. Sonra ise, biriyle tanışıyorsunuz ve hayatınız değişiyor.
Sonsuza kadar..

* * * * * *

Şimdiye kadar hiç kendi istediğim gibi yaşayamadım, hep birilerini mutsuz ederim düşüncesi ile, ailemi hayal kırıklığına uğratırım endişesi ile yaşadım. Asla tam anlamıyla mutlu olmadım; istediğim mesleği seçemedim, istediğim gibi diğerlerini özgürce sevemedim. İleride ne olacak peki ; evleneceğim, çocuklarım olacak, sıkıntılarım olacak, kendimi onlara adayacağım, onlar beni bırakıp gidecek, terk edeceğim veya terk edileceğim.. Şimdiden gördüğüm bu geleceği neden kabul edeyim ki; kendi isteğimle bu noktada bırakmak varken…

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lx5zzptlle1r5vz7go1_500

“Hangi cümleyi kursam daha çok hoşuna gider” diye düşünmekten dakikalarca sustuğumuz zamanlar olur. Oysa hangi cümleyi kurarsak kuralım onun için diğer cümlelerden farksız olacaktır.

* * * * * *

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_ljr8e8f9GF1qimnamo1_500

Hiçbir şey, şu anda karşımda olsaydın sana sımsıkı sarılacağım gerçeğini değiştiremez..

* * * * * *

Geldiğinde anlatırım diye o kadar çok şey biriktirdim ki; geldiğinde anlatmaya ne vaktim ne de gücüm olacak…

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_luy01xWBaF1qb9pa3o1_500

İş onu özlemeye gelince bütün diğer işlerimi unutuyorum.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lut8b4P2E11qjuevro1_500

Bazen birinin sevgilisi olmak demek, onun gelecekteki eski sevgilisi olmak demek diye, vazgeçtiğimiz olur.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :) - Sayfa 7 Tumblr_lwz5ceiDDG1qkhzyzo1_500

Bir cümlesiyle dağılıp günlerce üzülüyorum, sonra başka bir cümlesiyle gelip bütün üzüntümü bitiriyor, önceki günlerin aksine güzel bir gün geçiriyorum… Onu seviyorum.

Maskeli Balo | Benim çöplüğüm :)
7 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Balo ve mezuniyet ♥
» Benim Köşem xD
» Ve benim resimleriim. *.*
» Benim Hikayem
» ayben- benim o